Cestovní kancelář Go2 

Cestovní kancelář Go2

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia jsme aplikovali stejný koncept v našich dalších destinacích - Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Pacifik a Japonsko.

Ve všech zemích, kde působíme, máme stálou kancelář s českým delegátem. Základem je kvalitní servis vycházející z detailní znalosti Vietnamu - pracovníci CK Go2 z české pobočky ve Vietnamu dlouhodobě žili a destinaci opravdu znají.  Česky hovořící průvodci ve Vietnamu dlouhodobě působí a destinaci opravdu znají.

Lidé CK Go2

Tým Go2 je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. Zároveň vám představujeme celý náš realizační tým, který se stará o ostatní destinace. V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách, Mexiku, Vietnamu a Japonsku.

Cestovní kancelář Go2, s.r.o. - specialista na dovolenou ve Vietnamu - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.

Hodnoty společnosti

Naším hlavním cílem je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážeme Vám Vietnam z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

Historie cestovní kanceláře Go2

Cestovní kancelář Go2  vznikla v roce 2005 na popud rostoucí poptávky po službách v oblasti privátní a korporátní turistiky v Asii, Austrálii a Mexiku ze strany českých a slovenských turistů, cestovních kanceláří a podnikatelských subjektů.

Garance nejlepší ceny

CK Go2 patří mezi největší poskytovatele služeb jak skupinám tak individuálním cestovatelům do Vietnamu. Zaručuje zajištění nejvýhodnějších služeb na trhu s bezkonkurenční cenu.

Na základě ohlasů našich klientů jsme vybrali reference, od doby vzniku naší cestovní kanceláře. Reference jsou z oblasti individuální klientely, skupinových zájezdů a korporátních zájezdy.