Historie cestovní kanceláře Go2

Ve všech destinacích, ve kterých působíme, máme stálou kancelář s českými delegáty a průvodci. CK Go2 se dlouhodobě zaměřuje na poskytování služeb pro české a slovenské klienty nejen ve Vietnamu.

Naši průvodci a delegáti, kteří působí ve Vietnamu, dobře znají místní prostředí, jsou držiteli všech potřebných oprávnění a povolení.  Každodenním kontaktem získáváme neustále aktuální informace přímo z Vietnamu. Spolupracujeme s místními operátory, od nichž rovněž získáváme mnoho informací a snažíme se využít jejich zkušeností v cestovním ruchu.

Historie cestovní kanceláře Go2

CK GO2 vznikla v roce 2005 poskytování služeb v cestovním ruchu v destinaci Austrálie pod hlavičkou Go2Australia. S rostoucím počtem klientů jsme rozšířili nabídku cestováni na Bali a Indonésii. Poté přibyly i další destinace Srí Lanka, Mexiko, Vietnam, Japonsko a Mauricius. Během naší existence CK připravila řadu zajímavých programů na přání jednotlivců ale i pro početnější skupiny. Díky mnohaleté zkušenosti v cestovním ruchu a lásce k cestování u nás každý zúročuje své znalosti o konkrétní zemi v plánování originálních zájezdů. Naši klienti jsou všech věkových kategorií.

randomness