Lidé v Go2 | Dovolená Vietnam 

Lidé v Go2

Tým Go2 je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. Představujeme vám celý náš realizační tým, který se stará o vaší dovolenou a zážitky.

V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách, Mexiku, Vietnamu a Japonsku.

Nikola Štěrbová - garant destinace Vietnam

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Od roku 2010 se pohybuje v cestovním ruchu jako průvodce, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Do Vietnamu se poprvé podívala jako turista v rámci velké cesty po Asii. Ráda by, aby klienti Go2 prožili ve Vietnamu autentické zážitky, potkali místní a poznali tak i běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá i o výuku jazyků, působila jako lektorka češtiny v krajanských spolcích v USA.

Karolína Matějčková - Vietnam a Mauricius, Reunion

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Cestování je jejím velkým koníčkem. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na ostrovy Mauricius a Reunion se Karolína vydala pracovně. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji zase uchvátila divoká příroda. Kromě cestování má ráda umění

Iveta Dubcová - Vietnam, senior konzultant

V Go2 pomáhá s realizací zájezdů do Vietnamu a do Indonésie. Tyto země procestovala během studia v Austrálii. Na cestování si zamilovala poznávání místních lidí, jejich kultur, myšlení a reakcí. Jejím přáním je, aby každá cesta, kterou naplánuje, byla nezapomenutelná a plná nových poznání. Svůj volný čas nejraději tráví aktivně s přáteli v přírodě.

Lucie Pštrosová - Vietnam, průvodkyně

Lucie se po půlročním studiu v Nha Trang rozhodla zůstat ve Vietnamu na neurčito. Zkušenosti v cestovním ruchu sbírala při práci v hotelech a při studiu. Vietnam ji pak doslova uchvátil. Jak sama říká, právě pohostinnost a srdečnost místních pro ni představuje ten pravý Vietnam. Ve volném čase ráda cestuje a objevuje nová skrytá místa. Má ráda vaření, sport a četbu knih. Pokud zrovna nepracuje, najdete ji v kavárně ve Staré čtvrti Hanoje u hrnku vietnamské kávy. 

Ondřej Slowik - Vietnam, průvodce

Ondřej vystudoval vietnamistiku a anglistiku na FFUK v Praze. Od roku 2009 žil střídavě v Praze a ve Vietnamu. Nakonec se v roce 2016 oženil a usadil v Saigonu, kde žije se svou rodinou. Klientům Go2 poskytuje vhled do vietnamské kultury a společnosti získaný dlouhodobým studiem vietnamské historie a jazyka. Ve volném čase se věnuje četbě, lingvistickému výzkumu, badmintonu a své rodině.

Thai Ha Nguyen - Vietnam, koordinace dopravy, rezervace

Thai Ha se narodila v Hanoji, kde žije i se svou rodinou. Má ráda cestování, poznávání nových lidí a odlišných kultur. V cestovním ruchu pracuje od roku 2009, v Go2 má na starost služby spojené s rezervací ubytování, výletů a transferů. Ráda by Vám představila impozantní krajinu, fascinující historii, vyhlášenou kuchyni a pulzující energii Vietnamu. Říká, že Vietnam Vás chytne za srdce a zasáhne všechny vaše smysly.

Ivana Hrbková - vedoucí kanceláře

Ivana má v Go2 na starosti chod kanceláře, pomáhá i s realizací zakázek do Mexika a rezervacemi letenek. Je vášnivou cestovatelkou, nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika a Blízký Východ, kam se stále ráda vrací. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovní kanceláři a starala se o opuštěná zvířata. 

Marcel Žitník - rozvoj společnosti, tour operátorská a průvodcovská činnost v Austrálii

Marcel Žitník, licencovaný operátor, průvodce Austrálie

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal prací v australských cestovních kancelářích. Zde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia, jako servisní organizace českým cestovním kancelářím. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout klientům autentické zážitky a zkušenosti, které vychází z požadavků klienta.

Veronika Cerhová - koordinace destinací, realizace zakázek

V CK Go2 koordinuje všechny destinace a podílí se na bezproblémovém chodu pražské kanceláře. Nabyté zkušenosti z pobytů v zahraničí uplatnila při přípravě programů do Austrálie, Pacifiku a Indonésie. Je držitelem certifikátu Australského specialisty pro Českou Republiku od Tourism Australia. Austrálie jí uchvátila natolik, že se tam často vrací a stále má co objevovat. 

Petr Musílek - Austrálie, senior konzultant, průvodce

Zajišťuje spolehlivý chod české pobočky společnosti. Aktivně se angažuje v propagaci cestování po Austrálii. Garant knižního průvodce National Geographic o Austrálii, moderátor sekce „Austrálie“ na největším cestovatelském portálu Hedvábná stezka. Spolupráce s Českým rozhlasem na natáčení cestovatelského pořadu „Mezi kontinenty“. V průběhu roku pořádá promítání a jeho praktické návody a rady pro cestovatele jsou publikovány na mnoha českých webech.

Filip Žitník - Maledivy, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Cestování má nejraději na vlastní pěst – miluje hlavně hory a oceán. Srí Lanka a Maledivy nabídnou obojí. Jeho snahou je připravit Vám dovolenou skutečně na míru, která Vám ukáže z obou zemí to nejhezčí. Mimo Go2 se s ním můžete setkat jako s tlumočníkem a terapeutem. Ve volném čase se věnuje africkému bubnování a cestám do přírody.

Ada Tzoneva - Indonésie, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci zakázek pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na Bali nebo na jiných indonéských ostrovech. Cestování se jí stalo osudovým již během studií na Univerzitě Karlově, kdy žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Svou zatím poslední velkou cestu podnikla po dokončení studií, kdy strávila několik měsíců v Indonésii, která ji naprosto očarovala. Miluje vše, co nezná, má ráda netradiční věci a dobré jídlo.

Michaela Hanušová - Srí Lanka, Maledivy, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, dva měsíce po tsunami 2004. Od té doby se sem pravidelně vrací. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země. Volné chvíle tráví v přírodě se svým psem Žerykem, fotografováním velryb a delfínů na oceánu.

Veronika Hájková - Mexiko, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Mexika. Má procestované jak Mexiko, tak Jižní Ameriku a studovala španělštinu a portugalštinu na FFMU. Spolupracuje na kulturních akcích španělsky mluvících zemí a filmových festivalech. Je vášnivá cestovatelka a dělá nejlepší guacamole.

Věra Kusá - Srí Lanka, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Střídavě žije v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. Od té doby se sem stále vrací, žije mezi místními a má zde druhou velkou rodinu. Pro Go2 připravuje dovolené plné zážitků s ohledem na vlastní zkušenosti. Ve volném čase cestuje, poslouchá hudbu a jezdí na lyžích.

Veronika Šmejkalová – Indonésie, konzultant

V CK Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů v Indonésii. Studovala v Maďarsku a díky zahraničním zkušenostem se cestování stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem. Bali a Indonésie ji očarovaly svými značnými možnostmi, ať už v podobě kulturních skvostů, exotické přírody nebo vynikajícího jídla. Opomenout nemůže ani vřelý přístup a přátelskou povahu domorodých lidí. Selamat jalan!

Radek Dymeš- Japonsko, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svojí druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s Japonskou kulturou. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Lenka Derenčényiová - marketing a propagace Go2

Zastřešuje marketing a propagaci CK Go2. K samotnému poznávání světa má ale blízko. Cestovatelsky se jí jak v rámci studií, tak soukromě podařilo navštívit mnohé země jihovýchodní Asie, Severní, nebo Latinské Ameriky a při cestování jí baví spontánnost a autenticita. Když necestuje, tak o cestování aspoň čte.

Aneta Maříková - letenky

V Go2 zajišťuje rezervace a prodej letenek, tvorbu newsletterů a podílí se na přípravě zájezdů. Její vášeň k cestování ji přivedla ke studiu vysoké školy v oboru cestovní ruch. Volný čas nejraději tráví cestováním po světě. Miluje řeckou kuchyni, poznávání nových kultur a učení se cizích jazyků.

Tereza Vondrová - realizace zakázek Austrálie, Nový Zéland a pacifické ostrovy

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie, na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Tyto oblasti procestovala v rámci  tříletého pobytu v Austrálii. Během studia Institutu tropů a subtropů na ČZU navštívila Mali a zamilovala si Jižní Ameriku. Ve volném čase se ráda odreaguje sportem. Stará se o dvě malé děti a exotické cesty odkládá na později. Možnost pomáhat lidem s realizací jejich dovolené je pro ni koníčkem.

Zuzana Lebedová - příprava a realizace zájezdů na Srí Lanku a Maledivy

Zuzka má v Go2 na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Už od mala cestovala různě po Evropě, poté přidala i cesty do Asie, Ameriky i Afriky. Nejvíce ji svou přírodou, prostředím, památkami a atmosférou zaujala Srí Lanka. Její snahou je připravit vše tak, aby se Vám dovolená líbila a viděli jste ze Srí Lanky to nejlepší. Je vášnivou fotografkou a hráčkou bowlingu, díky kterému mohla procestovat Evropu a podívat se i na mistrovství světa do Las Vegas.

Monika Meszarošová - oficiální zastoupení Slovensko

V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií. Svůj volný čas tráví ve fitness centru, běháním a v neposlední řadě ráda cestuje.

Pepe Lopez - Mexiko, koordinace dopravy

V Go2 má Pepe Lopez na starosti koordinaci dopravy, výletů a okruhů v Mexiku. Señor Pepe Lopez je také autorizovaným průvodcem v Mexiku. 35 let zkušeností v cestovním ruchu jsou zárukou profesionálních služeb, individuálního přístupu ke klientovi a dokonalé znalosti místního prostředí. S nadšením s Vámi bude sdílet své mayské kořeny a kulturu tajemných civilizací.

Ketut Sukrawan - zajištění dopravy a průvodcování na Bali

Ketut Sukrawan - Indonésie, koordinace dopravy

Ketut Sukrawan zajišťuje plynulý chod dopravy a kontroly vozového parku pro klienty Go2 na Bali a po celé Indonésii. Spolu se skupinou dalších pěti řidičů (průvodců) se stará o klienty od jejich příjezdu na Bali. Ketut (a ostatní řidiči) je držitelem oficiální licence na zajištění dopravy pro turisty. Po několikaletém působení v Go2 se také věnuje učení češtiny, čímž příjemně překvapuje neanglicky hovořící klienty. Zná každé zákoutí Bali, odbočuje z hlavních turistických tahů a ukazuje klientům autentické Bali.

 
Renata Rina - rezervační manager, Bali

Renata Rina - Indonésie, rezervace

Narodila se v Jakartě, ale už jako dítě žila v zahraničí se svým otcem, který pracoval v mezinárodní počítačové společnosti. Později se přestěhovala zpět do Indonésie a pokračovala ve studiu. Rina začala pracovat pro módní značku. Cestování a móda je její vášeň dodnes. V roce 2006 se přestěhovala na krásné Bali a dnes pokračuje v tom, co miluje - navrhuje a vyrábí kožené kabelky a cestuje po celé Indonésii.

Marek Wachtl - Průvodcovská a touroperátorská činnost, Austrálie

Marek Wachtl - Austrálie, hlavní průvodce, tour operátor

Jeden z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. Po studiích cestovního ruchu získal bohaté zkušenosti nejen během příprav na letní olympijské hry v Sydney roku 2000, ale následně i při spolupráci s významnými cestovními kancelářemi z celého světa (Thomas Cook, ATS Pacific apod.). Má bohaté zkušenosti s cizojazyčnou klientelou, hovoří několika jazyky. V Austrálii žije trvale od roku 1999.

Dilini Serasinghe - Srí Lanka, rezervace

Dilini se v cestovním ruchu pohybuje už 8 let a má bohaté zkušenosti s prací jak na Srí Lance, tak v Qataru. Pracovala dlouho jako senior konzultat v letecké dopravě. V Go2 má na starosti rezervace hotelů na Srí Lance. Mezi její záliby patří cestování, objevování nových kultur a ochutnávání místních jídel. Ráda vaří a hraje badminton.

Marta Kubíková - Mexiko, hlavní průvodce

Ráda poznává zejména méně turistické oblasti Mexika od Chiapasu po Mexico City a průvodcuje po celé Střední Americe. Má ráda historická města a jejich autentická zákoutí a ztracené uličky, guatemalský prales, indiány, ale ocení i krásné bělostné pláže Cancúnu a Mayské riviéry. Nemá ráda „chilli“ papričky a vůbec nic, co pálí - tedy kromě slunce.

Andrea Starková -  Lombok

Andrea Starková, organizace školy a výuka dětí na Lomboku

Od roku 2010 Andrea působí jako dobrovolnice na ostrově Lombok, který si zamilovala. Na Lomboku se snaží zvýšit vzdělání dětí ve vesničce Petiwung. Působí jako hlavní koordinátor sdružení Sekolah Pogem, založeného Go2, s.r.o., které se aktivně zaměřuje na zvýšení vzdělávání dětí v Petiwungu. V roce 2015 školu, kterou sdružení z hlavní části staví a financuje, navštěvuje přibližně 80 dětí. V letní sezoně pracuje v Českém ráji, kde připravuje a realizuje ekologické výchovné programy pro děti.

Linda Michnová - lektorka JÓGY

Linda Michnová - lektorka JÓGY

Lily se narodila ve znamení Lva, kterému vládne slunce. Možná právě proto miluje léto, slunce a pohyb ve volné přírodě.Přes trenérku spinningu a fitness se dostala až k power józe. Její vzdělání a dlouholetá praxe lektorky jógy ji zavedla až k nám. S Go2 pořádá zájezdy do mnoha destinací za poznáním s jógou. Zajímá se o automatickou kresbu a numerologii.

Ruwan - řidič a průvodce Srí Lanka

Ruwan - Srí Lanka, koordinace dopravy

Ruwan je jedním z vedoucích řidičů, kteří se o klienty Go2 starají v průběhu cesty po Srí Lance. Ukáže Vám všechna důležitá místa na trase a řekne mnoho zajímavostí o tamním životě. Jeho profesionalita a přátelská povaha přispívají k tomu, že dovolená na Srí Lance je pro řadu klientů Go2 tou nejlepší, na jaké kdy byli.

Pavla Tsuji - delegát, konzultant

Zájem o Japonsko začal u poutavých knih autora Haruki Murakamiho. Po vystudování Aplikované ekonomie a Japonské filologie v Olomouci se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila se workcampů zaměřených na rozvoj v odlehlejších místech Japonska. Nejvíce ji zajímá moderní japonská společnost a její světlé i stinné stránky. Nyní žije v Ósace a stará se o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Nadevše ji baví poznávání nových míst, četba, tanec a různé pohybové aktivity.

randomness