Poznávací zájezdy Vietnam 

Poznávací zájezdy Vietnam

Český místní průvodce

Poznávací zájezdy do Vietnamu od specialistů. Poznejte opravdový Vietnam.

Zážitky, poznání a originalita

Procestujte Vietnam s českým místním průvodcem. Malé skupinky, originální itineráře.

Poznáme skrytá zákoutí staré čtvrti Hanoje. Prozkoumáme lodí dramatickou zátoku Halong. Čeká nás malebný venkov s rýžovými políčky v Ninh Binh. Projdeme se císařským palácem v Hue historickým městečkem Hoi An kde si odpočinete na písčitých plážich. Závěrem se vydáme na slavné plovoucí trhy Mekongu a do ,,francouzského“ Saigonu.

13D/11N / 49 890 Kč
poznávací s průvodcem (cz)

Nejprve se vydáme do živoucí staré čtvti Hanoje. Dále nás čeká dvoudenní výlet do zátoky Halong. Prozkoumáme císařský palác v Hue nejhezčí městečko Vietnamu Hoi An s malebným okolím a plážemi.Na řece Mekong se vydáme na slavné plovoucí trhy. Závěrem se projdeme se "francouzským" Saigonem. Vrcholem bude návštěva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodže.

15D/13N / 63 990 Kč
poznávací s průvodcem (cz)

Nechte se unést krásou Vietnamu, pohodou a sluncem. Jógová dovolená je o cestování a poznávání Vietnamu, o jógové praxi. Vypněte motor a naberte energii po zimě. Navštívíme historickou čtvrť tisíc let starého hlavního města Hanoje, vydáme na dvoudenní plavbu do zátoky Halong. Zacvičit si budeme moci na palubě lodi. Ze severního Vietnamu přeletíme na úplný jih, na tropický ostrov Phu Quoc. Prohlídneme si “francouzského” Saigon a vydáme se na deltu řeky Mekong.

12D/10N / 48 990 Kč
poznávací s průvodcem (cz)

Opravdový Vietnam a Kambodža s místním českým průvodcem. Majestátní hory severu - Sapa s původními kmeny, živoucí Hanoj a výlet lodí do zátoky Halong. Průzkum císařské citadely v Hue a nejhezčí městečko Vietnamu - přístav Hoi An. Na řece Mekong navštívíme plovoucí trhy a projdeme se ,,francouzským“ Saigonem. Vrcholem je návštěva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

16D/14N / 66 890 Kč
poznávací s průvodcem (cz)

Uvidíme víc, než jen obyčejné turistické atrakce. Poznáme horské kmeny v pohoří Sapa, čeká nás plavba lodí zátokou Halong mezi tisíci vápencovými ostrůvky a smlouvání na trzích Mekongu. Ochutnáme skvělá místní jídla v malebném Hoi An a projdeme se císařským palácem v Hue. Navštívíme rozkvetlé zahrady horského městečka Dalat. Nevynecháme metropole Saigon a Hanoj

16D/14N / 63 490 akce 58 890 Kč
poznávací s průvodcem (cz)