Cestovní kancelář Go2

Cestovní kancelář zahájila svoji činnost v roce 2005 pod hlavičkou GO2 Australia poskytováním služeb českým a slovenským klientům v Austrálii. S kladným ohlasem a s narůstajícím počtem klientů jsme se rozhodli rozšířit nabídku i o další destinace. Nyní zprostředkováváme zájezdy do následujících destinací – Srí Lanka, Bali a Indonésie, Mexiko, Maledivy, Japonsko, Vietnam a Mauricius. Během naší existence jsme připravili řadu zajímavých programů na přání jednotlivců ale i pro početnější skupiny. Náš tým díky mnohaleté zkušenosti v cestovním ruchu a lásce k cestování zúročuje své znalosti v konkrétní zemi, o kterou se stará.

Ve všech destinacích, ve kterých působíme, máme stálou kancelář s českými delegáty a průvodci. Každodenním kontaktem získáváme neustále aktuální informace přímo z dané destinace.

Lidé CK Go2

Celý náš realizační tým je složený z profesionálů v oboru cestovního ruchu. Přečtěte si krátký medailonek o každém z nás. V současnosti aktivně působíme v následujících destinacích - Austrálie, Pacifik, Bali a Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Vietnam, Mauricius, Réunion a Japonsko.

Cestovní kancelář Go2, s.r.o. - specialista na dovolenou ve Vietnamu - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.

Hodnoty společnosti

Naším hlavním cílem je zprostředkovat Vám dovolenou na základě Vašich požadavků a zájmů. Přejeme si ukázat Vám Vietnam z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

Historie cestovní kanceláře Go2

Historie CK GO2 sahá do roku 2005, kdy vznikla na popud rostoucí poptávky po službách v cestovním ruchu v Asii, Austrálii a Mexiku ze strany českých a slovenských turistů, cestovních kanceláří i podnikatelských subjektů.

Garance nejlepší ceny

CK Go2 je jedním z největších specialistů na poskytování služeb v cestovním ruchu ve Vietnamu, proto Vám můžeme nabídnout kvalitní zajištění dovolené za bezkonkurenční cenu.

Přečtěte si ohlasy našich klientů a jejich zkušeností s cestováním po Vietnamu s naší CK GO2. Reference jsou z oblasti individuální klientely, skupinových zájezdů firem.