Lidé v Go2

Představujeme Vám celý náš realizační tým složený z profesionálů v oboru cestovního ruchu, máme řadu zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. Přečtěte si krátký medailonek o každém z nás, náš tým se postará o Vaši originální dovolenou plnou zážitků.

V současnosti aktivně působíme v následujících destinacích - Austrálie, Pacifik, Bali a Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Vietnam, Mauricius, Réunion a Japonsko.

Nikola Štěrbová - garant destinace Vietnam

V CK GO2 se s Nikolou potkáte během příprav cest do Vietnamu. Od roku 2010 se pohybuje v cestovním ruchu jako průvodce, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Jejím velkým koníčkem je cestování, v rámci velké cesty po Asii se podívala i do Vietnamu, který ji naprosto okouzlil. Ráda by, aby klienti prožili ve Vietnamu stejně autentické zážitky, potkali místní a poznali tak běžný život této pestré a nádherné země.  Specializuje se také na uzavřené skupiny. Kromě cestování se zajímá i o výuku jazyků.

Karolína Matějčková - Vietnam a Mauricius, Reunion

Karolína v GO2 připravuje cesty do Vietnamu. Ráda pro Vás naplánuje dovolenou podle Vašich požadavků a přání. Cestování je jejím velkým koníčkem, procestovala mnoho asijských zemí, při kterých poznala mnoho vůní a chutí světa. Kromě cestování má ráda umění. Karolina rovněž zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion.

Iveta Dubcová - Vietnam, senior konzultant

V Go2 se zabývá přípravou a realizací cest do Vietnamu. Na cestování si nejvíce zamilovala setkávání s místními lidmi, s odlišnou kulturou, prostředím. Přeje si, aby každá cesta, kterou naplánuje, byla plná nových zážitků a poznání. Svůj volný čas nejraději tráví v přírodě se svým psem.

Lucie Pštrosová - Vietnam, průvodkyně

Lucie sbírala zkušenosti v cestovním ruchu během studia ve Vietnamu. Vietnam ji doslova uchvátil, proto se rozhodla zde zůstat. Jak sama říká, právě pohostinnost a srdečnost místních lidí pro ni představuje ten pravý Vietnam. Nyní žije se svou rodinou v Hanoji. Ve svém volném čase také ráda cestuje a objevuje nová místa, miluje vaření, sport a četbu zajímavých knih.

Petr Husák - Vietnam, průvodce

Petr se vypravil do Vietnamu v roce 2006, destinace jej natolik okouzlila a učarovala, že se sem přestěhoval natrvalo. Nyní žije spolu se svou rodinou v centru Hanoje. Ve svém volném času se věnuje sportu a cestování. Klientům ukazuje zajímavá místa ve Vietnamu a vypráví jim o zdejším životě.

Ondřej Slowik - Vietnam, průvodce

Ondřej vystudoval vietnamistiku a anglistiku na FFUK v Praze. Nejdříve střídavě žil ve Vietnamu a v Praze, posléze se ve Vietnamu oženil. Klientům Go2 dává vhled do vietnamské kultury a společnosti, který získal během studia v Praze. Ve volném čase se věnuje především četbě, lingvistickému výzkumu a své rodině.

Thai Ha Nguyen - Vietnam, koordinace dopravy, rezervace

Thai Ha se narodila v Hanoji, kde nyní žije i se svou rodinou. V cestovním ruchu pracuje od roku 2009, v Go2 má na starosti rezervace ubytování, výletů a transferů. Ráda by Vám ve Vietnamu ukázala jeho přírodní krásy, představila jeho pestrou historii, užasnou kuchyni a pulzující energii. Říká, že Vietnam Vás chytne za srdce a zasáhne všechny Vaše smysly. Má ráda cestování, poznávání nových lidí a odlišných kultur.

Ivana Hrbková - vedoucí kanceláře

Ivana má na starosti přípravu a realizaci cest do Mexika, Íránu, rezervaci letenek a také chod pražské kanceláře. Žila v Mexiku, kde pracovala rovněž v cestovní kanceláři. Miluje cestování, nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika a Blízký Východ, kam se stále ráda vrací.

Marcel Žitník - rozvoj společnosti, tour operátorská a průvodcovská činnost v Austrálii

Marcel Žitník, licencovaný operátor, průvodce Austrálie

Marcel pracoval v australských cestovních kancelářích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia jako servisní organizace českým cestovním kancelářím. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a v Austrálii. Jeho hlavním cílem je nabídnout autentické zážitky a zkušenosti, které vycházejí z požadavků klienta.

Veronika Cerhová - koordinace destinací, realizace zakázek

V Go2 koordinuje všechny destinace a podílí se na chodu pražské kanceláře. Je držitelem certifikátu Australského specialisty pro Českou Republiku od Tourism Australia. Srdeční záležitostí se pro ni stala Austrálie, kam se neustále vrací. Své zkušenosti z cestování uplatnila především při přípravě programů do Austrálie, Pacifiku a Indonésie.

Petr Musílek - Austrálie, senior konzultant, průvodce

Petr zajišťuje spolehlivý chod české pobočky CK GO2. Je garantem knižního průvodce National Geographic o Austrálii a moderátorem sekce „Austrálie“ na největším cestovatelském portálu Hedvábná stezka. Aktivně se také angažuje v propagaci cestování nejen po Austrálii ale i v Pacifiku. Spolupracuje s Českým rozhlasem na cestovatelského pořadu „Mezi kontinenty“. Specializuje se především na skupinové zájezdy a uzavřené skupiny.

Ada Tzoneva - Indonésie, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci cest na Bali a Indonésie. Cestování si zamilovala již během studií na Univerzitě Karlově, žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Osudovou cestou se ji stala Indonésie, kde strávila několik měsíců a zcela ji očarovala. Má ráda netradiční věci a skvělé jídlo.

Michaela Hanušová - Srí Lanka, Maledivy, senior konzultant

Michaela připravuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, od té doby se sem každoročně vrací. Jejím přáním je , abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali autentický život této země. Svůj volný čas nejraději tráví v přírodě se svým psem, věnuje se fotografování velryb a delfínů na oceánu a četbě knih.

Veronika Hájková - Mexiko, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Mexika a jižní Ameriky. Procestovala Mexiko i jižní Ameriku, kde ji uchvátila tamní kultura, kuchyně a lidé. Studovala španělštinu a portugalštinu na FFMU, spolupracuje na kulturních akcích španělsky mluvících zemí a filmových festivalech. V GO2 se rovněž věnuje incentivním cestám po celém světě.

Věra Kusá - Srí Lanka, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy a také průvodcování zájezdů na Srí Lance. Do této země se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou, která ji naprosto uchvátila. Střídavě žije v Praze a na Srí Lance, kde má svoji druhou rodinu. Pro Go2 připravuje programy plné zážitků s ohledem na vlastní zkušenosti. Volný čas tráví cestováním, posloucháním hudby a jezdí na lyžích.

Veronika Šmejkalová – Indonésie, konzultant

Veronika již cestuje od dětských let, při rozhodování o výběru oboru na vysoké škole byla jasná volba. Vystudovala vysokou školu, obor cestovní ruch. Ze všech navštívených zemí si nejvíce oblíbila ostrov Bali. Bali a Indonésie ji okouzlily svými značnými možnostmi, ať už v podobě kulturních skvostů, exotické přírody nebo vynikajícího jídla. Opomenout nemůže ani na přátelskou povahu místních lidí. V CK se věnuje přípravě a realizaci cest na Bali a do Indonésie. Selamat jalan!

Radek Dymeš- Japonsko, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do země vycházejícího slunce. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu. Japonsko celé procestoval, nejvíce si oblíbil japonskou kulturu. Jeho snahou je, abyste klienti načerpali spousty příjemných zážitků a seznámili se s japonskou kulturou. Mezi jeho hobby patří cestování, lyžování a jiné sportovní aktivity.

Aneta Maříková - letenky

V Go2 zajišťuje rezervace a prodej letenek a podílí se na přípravě zájezdů. Její záliba k cestování ji přivedla ke studiu vysoké školy, obor cestovní ruch. Pro klienty se snaží vyhledat nejideálnější letecké spojení dle individuálních požadavků. Miluje řeckou kuchyni, poznávání nových kultur a učení se cizích jazyků. Volný čas nejraději tráví touláním se po světě.

Tereza Vondrová - realizace zakázek Austrálie, Nový Zéland a pacifické ostrovy

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zájezdů a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie, Nový Zéland a Pacifik. Tyto oblasti procestovala během tříletého pobytu v Austrálii. V rámci studia Institutu tropů a subtropů na ČZU navštívila Mali a zamilovala si i Jižní Ameriku. Nyní se převážně věnuje rodině a exotické cesty odkládá na později. Ve svém volném čase ráda sportuje. Možnost pomáhat lidem s přípravou a realizací dovolené je pro ni koníčkem.

Zuzana Lebedová - příprava a realizace zájezdů na Srí Lanku a Maledivy

Zuzka v Go2 zajišťuje realizaci zájezdů a přípravu programů na Maledivy a Srí Lanku. Už od dětství cestovala různě po Evropě, později přidala i Asii, Ameriku i Afriku. Pod kůži se ji nejvíce dostala Srí Lanka díky přírodě, památkám a atmosféře. Její snahou je připravit vše tak, aby jste viděli ze Srí Lanky to nejlepší. Je vášnivou fotografkou a také hráčkou bowlingu.

Monika Meszarošová - CA SOLID-STAR Slovensko

Začala pracovat v cestovní agentuře již v roce 2008. O dva roky později si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Jejím cílem je maximální spokojenost klientů, příprava nabídky podle individuálních požadavků klientů. Volný čas ráda tráví ve fitness centru, běháním a v neposlední řadě cestováním.

Pepe Lopez - Mexiko, koordinace dopravy

V Go2 má Pepe na starosti koordinaci dopravy, výletů a okruhů v Mexiku. 35 let zkušeností v cestovním ruchu jsou zárukou profesionálních služeb, individuálního přístupu a perfektní znalosti místního prostředí. S nadšením Vám bude vyprávět o kultuře tajemných civilizací a bude s Vámi sdílet své mayské kořeny. Je také autorizovaným průvodcem v Mexiku.

Ketut Sukrawan - zajištění dopravy a průvodcování na Bali

Ketut Sukrawan - Indonésie, koordinace dopravy

Ketut se stará o plynulý chod dopravy a kontroly vozového parku pro klienty Go2 na Bali a po celé Indonésii. Spolu se skupinou dalších pěti řidičů (průvodců) se věnuje klientům od příjezdu na Bali. Ketut a ostatní průvodce jsou držiteli oficiální licence na zajištění dopravy pro turisty. Ve svém volném čase se učí česky, čímž příjemně překvapuje neanglicky hovořící klienty. Zná každé zákoutí Bali, odbočuje z hlavních turistických tahů a ukazuje klientům autentická místa ostrova.

 
Renata Rina - rezervační manager, Bali

Renata Rina - Indonésie, rezervace

Narodila se v Jakartě, ale se svým otcem pobývala v zahraničí. Později se přestěhovala zpět do Indonésie a pokračovala zde ve studiu. Po studiích Rina začala pracovat pro módní značku. Od roku 2006 žije na Bali, kde se věnuje navrhářství a výrobě kožených kabelek. Nejraději cestuje po celé Indonésii.

Marek Wachtl - Průvodcovská a touroperátorská činnost, Austrálie

Marek Wachtl - Austrálie, hlavní průvodce, tour operátor

Jeden z nejzkušenějších průvodců v Austrálii, který zde trvale žije od roku 1999. Po studiích cestovního ruchu získal bohaté zkušenosti nejen během příprav na letní olympijské hry v Sydney ale i při spolupráci s významnými cestovními kancelářemi z celého světa (Thomas Cook, ATS Pacific). Hovoří několika jazyky.

Marta Kubíková - Mexiko, hlavní průvodce

Marta průvodcuje celou Střední Ameriku. Ráda poznává zejména méně turistické oblasti Mexika, oblíbila si historická města, jejich autentická zákoutí a ztracené uličky, guatemalský prales, indiány. Miluje slunce a krásně bělostné pláže Cancúnu a Mayské riviéry.

Andrea Starková -  Lombok

Andrea Starková, organizace školy a výuka dětí na Lomboku

Andrea působí jako dobrovolnice na ostrově Lombok, který si zamilovala. Zde se snaží zajistit vzdělávání dětí ve vesničce Petiwung. Působí jako hlavní koordinátor sdružení Sekolah Pogem, založeného CK Go2. Školu, kterou sdružení staví a financuje, navštěvuje přibližně 80 dětí. V letní sezóně pracuje v Českém ráji, kde připravuje ekologicko-výchovné programy pro děti.

Linda Michnová - lektorka JÓGY

Linda Michnová - lektorka JÓGY

S Go2 pořádá Lily zájezdy do mnoha destinací za poznáním a jógou. Narodila se ve znamení Lva, kterému vládne slunce. Možná právě proto miluje léto, slunce a pohyb. Její cesta vedla přes trenérku spinningu a fitness až k józe. Zajímá se také o automatickou kresbu a numerologii.

Ruwan - řidič a průvodce Srí Lanka

Ruwan - Srí Lanka, koordinace dopravy

Ruwan je jedním z řidičů a rovněž průvodců, který se věnuje klientům na Srí Lance. Ukáže Vám velmi zajímavá místa a sdělí zajímavosti o zdejším životě. Jeho profesionalita a přátelská povaha přispívají k tomu, že dovolená na Srí Lance je pro řadu klientů Go2 tou nejlepší, na jaké kdy byli.

Pavla Tsuji - delegát, konzultant

Pavla nyní žije v Ósace a stará se o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Vystudovala Aplikovanou ekonomii a Japonskou filologii v Olomouci, po ukončení školy se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila workcampů zaměřených na rozvoj odlehlejších míst Japonska. Nejvíce ji zajímá moderní japonská společnost a její světlé i stinné stránky. Ve svém volném čase se věnuje četbě, tanci a jiným pohybovým aktivitám.