Reference

Přečtěte si ohlasy našich klientů a jejich zkušenosti s cestováním po Vietnamu s naší CK GO2. Reference jsou z oblasti individuální klientely ale i skupinových zájezdů firem.

Snažíme se jít vlastním cestou. Místo rozsáhlých reklamních kampaní, soustřeďujeme veškerou naši pozornost na kvalitní přípravu zájezdů, itinerářů na míru a na komunikaci s Vámi.

Michal Palinek - listopad 2016

Na Vietnam vzpomínáme v tom nejlepším, stejně jako na služby kanceláře. Lucie Pštrosová je i přes mladý věk velkou profesionálkou a patří jí velký dík!

Ondřej Němeček - listopad 2016

Velice děkujeme za báječný zájezd do Vietnamu a Kambodži, který jsme absolvovali v listopadu 2016. Celý zájezd byl předem dokonale připravený, před odjezdem jsme dostali podrobně vypracovaný itinerář naši cesty. Lety pěkně navazovaly a po každém příletu na nás čekal řidič, který nás odvezl do hotelu. Hanojí a Sapou nás provázela slečna Pštrosová. Je velice ochotná, vstřícná, v námi navštívených místech se dobře vyzná, kdykoliv jsme chtěli vidět něco mimo itinerář, nebyl pro ni problém to zařídit. Je sympatická a o Vietnamu má výborné znalosti.

Všechna navštívená místa byla překrásná a žádné z nich bychom napodruhé nevynechali. Průvodci uměli vždy pěkně anglicky a byli též velmi vstřícní a ochotní. Všechny hotely byly na vynikající úrovni, personál vždy velmi ochotný. Po příjezdu do každého z nich jsme měli květinovou výzdobu pokoje ve stylu honeymoon. Jsme moc rádi, že jsme si na naši dovolenou vybrali právě Vás a doufáme, že budeme mít příležitost Vašich služeb opět využít.

Děkujeme za vynikající zážitek a přejeme spoustu spokojených klientů.

Eva Vítková - listopad 2016

Vše bylo perfektně zorganizované a neměli jsme žádný problém. Všude nás čekali, jak bylo domluveno. Vaši kancelář všude doporučuji a myslím, že vašich služeb určitě ještě využijeme. Ještě jednou děkuji.

Jitka Matrasová - listopad 2016

Ráda bych Vám poděkovala za naši naprosto bezchybnou dovolenou ve Vietnamu! Vše fungovalo perfektně. Vždy jsme měli naprosto přesně odvoz, průvodce, zajištěn hotel. Moc jsme si to užili a doufáme, že Vaše služby opět využijeme :-) Pár postřehů:

NP Ba Be - úplně skvělý a líbil se nám asi nejvíce. Turistů tam bylo minimálně! Hotel v Ha Noi ORIENTAL SUITES - vždy jsme se tam vraceli odpoledne jen na jednu noc. Celkem čtyři noci. Hotel byl bezvadný a personál milý a ochotný. Bylo to jako vracet se domů. PRŮVODCE Levan (Mr Hoan) - vše velmi ochotně udělal dle našeho přání, naprosto spolehlivý, ke konci v podstatě náš kamarád. SAPA - není co vytknout. Výlet HALONG - krásné, ale plné turistů. Příště bych asi zvolila jen jeden den. Loď byla vybraná výborně. Jídlo na ní skvělé. Město HOI AN - nádhera. Byla jsem nadšena a možná bych i strávila dva dny. PHU QUOC - hotel na krásném místě, recepce trošku slabší, ale v celku OK. SAIGON - průvodce skvělý a velmi se mi líbila továrna na sladkosti a výlet kanálem na loďce.

Asi by se tam dalo strávit taky více času. No ale to by musela být naše dovolená delší. Tak toto jsou mé postřehy. Z Vaší strany naprosto dokonalá organizace. Ještě jednou díky!

Ilona a Jaroslav Chýlovi - listopad 2016

Tak jsme šťastně z Vietnamu doma. Chtěli bychom poděkovat všem, kdo se podílel na přípravě naší cesty do Vietnamu. Byla to skvělá dovolená. Náš obdiv patří zorganizování celého zájezdu do nejmenších detailů, kdy vše probíhalo naprosto bez chyby. Načasování, výběr hotelů př. Hanoi, ostrov Phu Quoc, ale i průvodců př. slečna Lucie, výběr destinací př. ostrov Cat Ba s celým programem atd. Děkujeme!

Rodina Žochova a Zavadilova - listopad 2016

V pondělí jsme se vrátili z naší cesty po Vietnamu, kterou jste nám opravdu skvostně zorganizovali. Chtěla bych vám za nás i naše kamarády srdečně poděkovat. Opravdu to nemělo chybu! Luxusní ubytování ve všech hotelích vč. příjemného personálu. Navíc denně zdarma voda na hotelu, při transferu, i na lodi - prostě všude:-)) takže 4 litry, které jsme si na počátku koupili nebylo možno vypít. Všechny transfery jsme absolvovali velmi pohodlně sami čtyři v autě pro 10 lidí! Luxusní kajuta s terasou, perfektní jídlo i prohlídka jeskyně bylo spolu s nádhernou přírodou Halongu to nejkrásnější při pobytu.

Klidně můžete poradit klientům, že si nemusí brát hygienické potřeby. Denně na všech hotelích jsme dostali nový kartáček, pastu, holítko, šampon, sprch. gel, tělové mléko. To jsme ještě nikdy na cestách nezažili! Hotel v Hanoji perfektně zvolen - ve Staré čtvrti - v centru dění! Sapa také neměla chybu!

Ještě bychom poradili, pokud někdo zvolí prohlídku Hoi An, aby po příletu zůstal v luxusním bazénu na hotelu a město si prohlédl až večer při osvětlení stovkami lampionů - byla to nádhera! Zatímco přes den bylo velké horko a stánkaři přebili veškerou historii.

Pláže v Nha Trang byly nádherné, jen plavání jsme si příliš neužili, protože byly ohromné vlny. Dle informací domorodců, jsou tam takové vlny stále. Takže na plavání jiná lokalita.

Poděkování patří také delegátce Lucii i panu Hoanovi. Oba byli perfektní!

S našimi kamarády jsme již procestovali řadu zemí od Ameriky, Brazílie, Aljašky ještě hodně dalších. Takže opravdu máme srovnání a pokud budeme zvažovat další cestu, určitě oslovíme vaši CK GO2.

Hana Barcalová - březen 2017

Vrátily jsme se s kolegyní z Vietnamu a můžeme obě konstatovat, že zájezd byl úžasný. Plán navštívených destinací byl moc dobře sestaven. Zájezd nebyl fyzicky náročný, ani pro důchodkyně. Odlety a přepravené taxi navazovaly bez problémů. Ani člověk, který neovládá anglický jazyk nebyl ztracen. Musíme pochválit fundovanou průvodkyni v Hanoji, paní Lucii Pštrosovou za její vyčerpávající výklad o Hanoji a za pomoc na mobilu, který jsme využily. Je to moc dobrý nápad mít možnost se informovat v případě problému. Ubytování v hotelech bylo nad očekávání luxusní. Nemůžeme nic vytknout a můžeme jen konstatovat, že zájezd splnil naše požadavky. Moc a moc děkujeme a zůstáváme.

Rodina Měrkova a Paroulkova - březen 2017

Velmi Vám a vaší společnosti CK Go2 děkujeme za perfektní a naprosto bezchybné zajištění a zorganizování naší individuální dovolené ve Vietnamu.

Program byl připraven skvěle, bez sebemenšího problému. Vše klapalo výborně a dovolenou jsme si užili. Poděkování patří taky Vašim průvodcům, Lucii Pštrosové (v Sapě a Hanoji) a Ondřejovi Slowikovi (delta řeky Mekong) za profesionální úroveň, ale zejména ochotu a snahu vyhovět.

Toto byla naše třetí dovolená, kterou jste nám připravovali a opět vše skvělé.

Přeji Vám i Vaší CK Go2 spokojené cestovatele.

Alena Pštrosová - březen 2017

Nádherná dovolená, organizačně perfektně vypracovaná do detailu, krásné ubytování, milí průvodci.

Rodina Němcova - březen 2017

Dovolenou jsme si velice užili. Vše bylo naplánováno do nejmenších detailů a vše také tak proběhlo. Na letištích na nás vždy čekal transfer do hotelu, před hotelem vždy včas transfer na výlety. Všechny hotely byly přiměřeně kvalitní a čisté, personál velice vstřícný a co je nejdůležitější, oceňoval jsem, že lokace hotelů byla vždy prvotřídní, tedy vždy velice blízko historickým centrům měst a památkám. Slečna Lucie se nám věnovala celý den při prohlídce Hanoje a postupně zodpovídala všechny naše všetečné otázky. Tímto bychom jí chtěli ještě jednou velice poděkovat.

Nejkrásnější byl samozřejmě dvoudenní výlet do Dračí zátoky. Krásná příroda, sice horší počasí, ale užili jsme si to. Trochu litujeme, že na výlet na řeku Mekong onemocněl náš původně avizovaný česky mluvící průvodce. Paní, která nás doprovázela, byla sice milá, ale rozhodně nefungovala jako průvodkyně. Naši dovolenou jsme zakončili prohlídkami překrásného komplexu chrámu Angkor. Byl to překrásný zážitek a anglicky hovořící průvodce se o nás spolu s řidičem starali prvotřídně. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za bezchybně zorganizovanou dovolenou!

Děkuji a jsem s pozdravem.

Vladan Žůrek - březen 2017

Chtěl bych za celou skupinu poděkovat za krásnou dovolenou. Jako vždy jsem byl s kompletní organizací maximálně spokojen. Také bych chtěl velice pochválit kolegyni Lucii, které má velké vědomosti o lokalitách Vietnamu a její průvodcování bylo skvělé.

Malá poznámečka, pro příště musíte ještě tučnějším písmem napsat hlavně pro ženské posádky, že opravdu, ale opravdu může být hlavně v horách zima. Naše dámy opravdu do poslední chvilky nechtěly připustit, že je potřeba do kufru přibalit i něco teplejšího. Naštěstí vše bylo vyřešeno během chvilky a všichni chodili v bundách North Face a botách Nike. Jediné mínus to znamenalo pro chlapské peněženky. Takže ještě jednou moc díky a snad zase za rok v jiné lokalitě s GO2.

Novotní a Balákovi - březen 2017

Chci Vám alespoň e-mailem poděkovat za velmi pěknou dovolenou ve Vietnamu. Co opravdu nemělo chybu, tak byla organizace všech přesunů. Delegátka Lucie Pštrosová se o nás starala po celou dobu pobytu i když už jsme s ní nebyli na žádném výletu. Jediné, co jsem si trochu představoval jinak, byly plovoucí trhy na Mekongu.

Za Novotné i Balákovi můžeme jedině doporučit zájezdy od Vás.

Díky za pěkný poznávací zájezd do Vietnamu.

Miroslav Lorenc - březen 2017

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za úžasnou dovolenou ve Vietnamu, ze které jsme se vrátili v pondělí.

Zájezd byl plný úžasných zážitků a to do značné míry díky Lucii, která se o nás výborně starala. Musím také pochválit výborný výběr hotelů. Jako bonus bylo setkání s šéfem Vaší CK, který se k nám jako mimochodem přidal a jehož identita nám byla prozrazena později.

Byly to dva týdny mimořádných zážitků!

Zdeňka a Vladimír Hanáčkovi - březen 2017

V pondělí jsme se vrátili z krásného zájezdu, na který určitě hned tak nezapomeneme. Všechno bylo na jedničku včetně perfektně zvládnuté organizace, nemluvě o kvalitě a servisu hotelů, dopravy, ale hlavně o perfektní a obětavé práci Lucky, na kterou budeme vzpomínat. Ještě jednou díky . Hodně spokojenosti a úspěchů Vám i celému kolektivu!

Jana a Milan Vokrouhlíkovi - březen 2017

Vrátili jsme se z Vietnamu z dovolené od Vaší CK. Obě Vaše kolegyně Karolína Matějčková i delegátka Lucie Pštrosová byly perfektní. Lucka nenechala nikdy nic nedořešené, všem dělala, co na očích viděla, pokud neměla odpověď připravenou, "vygooglila" nebo jinak zjistila. Moc děkujeme!

Karolína Janečková - duben 2017

Dovolená proběhla dle našich představ. Ve Vietnamu se nám moc líbilo. Organizace zájezdu byla excelentní. Všechno probíhalo dle itineráře, nikde nenastal žádný zádrhel. Jen jediná drobnost, kdy v itineráři při výletu na Mekong byl uveden jiný čas odjezdu (naštěstí dřívější). Velice nás překvapilo, že při takové "šílené" dopravní situaci v Hanoji a Saigonu jsou řidiči schopni být všude včas. Velká pochvala Vaší cestovní kanceláři a v budoucnu jistě opět využijeme.

Jitka Černá - duben 2017

Dovolená se nám líbila, vše vyšlo podle našich představ.

Jiří Pelinka a Simona Petříková

Vrátili jsme se z krásné, avšak cestovatelsky náročné dovolené ve Vietnamu. Celá organizace zájezdu, od plánování cesty (kdy jet, co vidět, kde přespat, čím cestovat), až po samotnou realizaci, probíhala ne jedničku. Itinerář Vámi podrobně vypracovaný byl po celou takovou biblí našeho zájezdu, bez něj jsme nedali ani ránu :-) - kde spíme, kdo pro nás přijede, v kolik hodin, kam se zrovna vydáme, typy na zajímavá místa a všeobecné informace) - to vše stále připravené a v pohotovosti. Klidný spánek mně přinášel hlavně pocit, že v případě jakýchkoliv potíží mohu kontaktovat pověřené osoby, Lucii Pštrosovou i Levana, ti nám byli vždy věrnými rádci na telefonu, čehož jsme několikrát využili. Blíží se vysvědčení, tak mě napadá, pokud by realizační tým našeho asijského tripu stál o hodnocení své práce, dostali by od nás samé jedničky!

 

Aleš a Jana Zárubovi - duben 2017

 V termínu 10.4.2017 - 23.4.2017 jsme navštívili s cestovní kanceláří Go2 Vietnam - Od severu k jihu. Už od začátku byla spolupráce s cestovní kanceláří super – začalo to nejprve  návrhem programu pak obstaráním letenek dle našeho přání a pak ve finále podrobným itinerářem, vouchry na ubytování , vnitrostátní letenky atd.

Hlavně bych chtěla poděkovat pí. Karolíně Matějíčkové za její přístup – milá, ochotná prostě na svém místě. Zájezd se nám moc líbil, páni průvodci v Hanoji  p.Dungana a v Saigonu p. Ondřej Slowik byli též super – spousta informací. Tuto cestovní kancelář doporučujeme. 

 

Roman Madzia

Ano, už jsme zpátky a dovolená se nám velmi líbila! Nevím jaký formát by měla ta recenze mít, ale mohu říct, že co se týká služeb, poskytovaných vaší agenturou, bylo vše bezchybné a výborně připravené. Velmi jsme ocenili bohaté informace, které jsme obdrželi před odjezdem, osobní přístup vaší agentury i servis během naší cesty v podobě pana Čapka, na kterého jsme se párkrát obrátili s žádostí o řešení (sice ne úplně zásadních, ale přece jen) problémů, které vznikaly především díky trochu odlišné mentalitě místních (např. nedochvilnost a asi holt jiný smysl pro "common sense", než by člověk očekával např. od Evropanů). 

Obecně řečeno, Vaše služby (které jsou v našem prostoru kvalitativně úplně jiná liga, než co bych asi očekával) mohu jen doporučit, což už jsem také jednou udělal!

Pokud jde o problémy, na které jsme narazili:

V Hanoji jsme narazili na problém, kdy jsme byli ubytováni v pokoji o třídu níže, než jsme měli objednaný (místo avizovaného Deluxe jsme byli v Classic). Toho jsme si všimli až po dvou nocích. Recepční zpočátku hodně mlžila ohledně důvodů (lidé, kteří měli pokoj uvolnit zůstali nakonec déle; pokoj, který jsme původně dostali je větší [což prokazatelně nebyl], atd.), pročež jsem byl donucen požádat o rozhovor s nadřízenou. Po tomto rozhovoru jsme dostali pokoj, který jsme dostat měli. Tyto věci řešit mi bylo poněkud nepříjemné, neboť ve Vietnamu jsou všichni velmi milí (ale zjistili jsme, že to asi nebude vždy upřímné).

Odvoz turistů by měl mít jednotná pravidla ohledně toho, kde na turisty čekat tj. např. při příletu být hned u východu ze zóny cestujících (stalo se nám, že jsme jednou našli náš odvoz [který navíc přijel se spožděním] až před budovou letiště), resp. by řidiči měli jednotně vejít do foyer hotelu [v Saigonu řidič pravděpodobně nějak předpokládal, že na něho budeme v tom dusnu čekat venku].

Jsou to ale jednotlivé případy, nevím, jaké mají řidiči instrukce a nakolik se jimi řídí. Navíc, toto všechno asi organizuje vietnamská strana, která také funguje po svém.

Celkově jsme si dovolenou užili a za danou cenu jsme dostali podle mě hodně dobrý standard celého pobytu, takže jsme spokojeni!

 

Trojáčkovi a Stixovi

V pořádku jsme se vrátili z našeho cestování po Vietnamu, naštěstí den před začátkem řáděním tajfunu. Program cesty a jeho organizační zajištění je z naší strany hodnocen velmi kladně, cesta byla časově velmi dobře zvládnutelná s dostatečným prostorem na prohlídku jednotlivých lokalit. Překonávání velkých vzdáleností různými druhy dopravy se dalo zvládnout  bez potíží.

Naši průvodci, jak česky, tak i anglicky mluvící (Ha Long), byli spolehliví, dobrou znalostí lokalit a vietnamských reálií přispěli k našemu bližšímu poznání Vietnamu. Ochotně reagovali na naše přání a navíc byli příjemnými společníky.

Velice kladně hodnotíme výběr hotelů v centru jednotlivých měst - výborná úroveň, skvělé služby a ochota personálu. Rovněž výběr Mercury resortu na ostrově Phu Quoc pro nás neměl chybu - klidný resort v příjemném prostředí přímo u moře a zároveň v nevelké vzdálenosti od rušného centra. Velkým překvapením pro nás bylo prakticky kdekoliv dostupné Wi-Fi připojení  bez poplatků a na vysoké technické úrovni. Velkým zážitkem ve Vietnamu je místní stravování - výborné jídlo v restauracích i na ulicích.

Děkujeme za vzornou péči vaší CK včetně okamžitého informování o aktuálních změnách.

 

Skřičkovi

Velice se omlouvám za zpožděnou odpověď. Vietnam je obrovská, nádherná země a my jsme velice rádi, že jsme ji mohli alespoň trochu poznat díky GO2. Seznámili jsme se se spoustou milých a přátelských místních obyvatel a poznali jejich způsob života a místní zvyky.

Užili jsme si ji plnými doušky. Vietnam nás velice překvapil svými moderními městy a zároveň tradičním životem lidí na vesnicích. Jsme rádi, že jsme ho prostřednictvím GO2 mohli poznat. Víme, že naplánovat a do posledních detailů zorganizovat takovou cestu není vůbec jednoduché a až na pár drobností, všechno fungovalo na jedničku.

Ještě jednou Vám moc děkujeme a budeme se těšit na další cesty s GO2.

 

Rodina Farských

Dovolenou máme za sebou a jsme opětně v plném pracovním nasazení, takže skoro, jako by ani žádná nebyla.....  :-))))) Především jsem chtěla poděkovat za Váš kontakt na pana Čapka, byl nám po celou cestu podporou na telefonu a vždy hned vše plně řešil, opravdu se nám věnoval a zařizoval potřebné. S jeho průvodcováním jsme byli velice spokojeni, dozvěděli jsme se mnoho zajímavého, byl příjemným a zajímavým společníkem. Moc ho pozdravujte a ještě jednou od nás prosím pozdravujte.

Hotely byly velmi dobře vybrány, jak svým umístěním tak vybavením a kvalitou poskytovaných služeb. Pobyt na lodi byl úžasný, velmi komfortní, jen to zrovna byly mlžné dny a zrovna nebylo moc na fotografování, ale to není na reklamaci u Vás.....

 

MUDr. Slavomír Šmíd

Jsme v pořádku zpět a   rád bych touto cestou poděkoval vaší CK za  skvělou přípravu celého zájezdu. Musím vyjádřit naši  velkou a povšechnou spokojenost, počínaje ubytováním, transfery, úrovní místních průvodců (pouze místní dialekt angličtiny mohl dělat občas trošku problémy)  a časovou organizací zájezdu.

Za celý pobyt nenastala  žádná vážnější komplikace. Co nás  překvapilo - příjemně - byla úroveň ubytování ve všech destinacích, a celkově úroveň i dalších  služeb nám poskytovaných, přátelskost a zájem ze strany lidí, v jejichž péči jsme se průběžně ocitali  a kteří se o nás při naší cestě starali.

Vzhledem k tomu, že se jednalo již o druhou cestu s vaší CK (první byla Indonésie ), musím říci, že se vám stále  daří držet velmi vysokou úroveň služeb, poskytovaných individuálním cestovatelům a moc rádi s vámi vyrazíme poznávat další destinace.  

Za celou naší  skupinu 6 osob ještě jednou děkuji.

 

Věra a Miroslav Ivanovi

Ve víru vážných rodinných událostí jsem úplně zapomněla odpovědět na Váš e-mail, omlouvám se za to. Cesta po Vietnamu, ať už po severní nebo jižní části, byla úžasná, zajímavá, poučná a velmi obohacující. Opravdu jsme si ji s přáteli velice užívali a každému zájemci o cestování ji budeme doporučovat.

Děkujeme zdvořile za Vaše služby a budeme se těšit, že jich, po zkušenostech, zase někdy využijeme.

Přejeme Vám klidný adventní čas, krásné Vánoce a, nejen do nového roku, pevné zdraví, štěstí, pohodu, spokojenost a hodně nadšených turistů.

 

Josef Pojsl

Ano, jsem zpátky. Dovolená se velmi vydařila, všechno klapalo po organizační stránce výborně. Oba průvodci udělali také dobrou práci, takže děkuji za zprostředkování spousty zajímavých cestovatelských zážitků!

 

Kociánovi - prosinec 2017

Vrátili jsme se 22.12.2017. Dovolená byla super!!! Moc se nám líbila. Všechno šlo podle plánu, transfery z a na letiště, do zátoky Halong  - mimochodem plavba lodí byla úžasná. Taktéž delegáti byli oba moc fajn, všude nás provedli a všechno ukázali. Chci ještě poděkovat paní Terezce za tip na terasu 9. patrového hotelu v Saigonu - byla tam úžasná vyhlídka a výborné drinky. Byli jsme moc spokojeni i výběrem hotelů. 

Takže bych Vám chtěla moc poděkovat za celou organizaci naší dovolené a vůbec nemám co vytknout. 

Pokud budu ještě v budoucnu plánovat exotickou dovolenou, určitě se na Vás obrátím.

 

Srbová

Moc dekujeme za uzasny zazitek spojeny s nasi cestou po Vietnamu. Vse bylo dokonale zorganizovano, vcetne pekneho pocasi :-)) nikde se nic nezadrhlo. Velky dik patri Vasemu pruvodci Jarynovi, ktery se nas ujal a poskytl hned na uvod nasi cesty cenne rady a tipy, jak se ve Vietnamu chovat, co kde jist a kam se jet podivat. 

Dekujeme za zorganizovani cesty, ktera nam poskytla moznost poznat zivot v teto zajimave a dynamicky se rozvijejici zemi. 

Pevne verim, ze to nebyla nase posledni cesta s Vasi cestovni kancelari.

 

Nesvadbová

Dovolená byla skvěle zorganizovaná a za 13 dní nemáme ani jednu negativní zkušenost nebo připomínku. Dovolená se nám moc líbila a příští rok máme v plánu jet na další místo s Vaší cestovní kanceláří.

 

Šťastná - březen 2018

Jsem jedna z účastnic zájezdu do Vietnamu od 8.3.2018, který jste nám pomohla zařídit a upravit na základě našich požadavků. Chci Vám poděkovat za super připravený, zážitkový, zajímavý, poučný a opravdu nádherný zájezd vč. veškerého ubytování, které bylo nadstandardní. Také chci vyzdvihnout průvodce  pana Petra Husáka, který byl nejen dobrým průvodce, také rádcem a během našeho pobytu i bezvadným kamarádem. Vše v klidu a humoru zvládal. 

Domnívám se, že nejsem sama z nás 28 lidí, které se zájezd velmi líbil a byla nadmíru spokojena. Od poloviny zájezdu (někdo od začátku) mělo spousty lidí velkou rýmu, kašel, bolest v krku, také průjem, ale vše jsme překonali. Dost lidí v produktivním věku bylo po příjezdu na neschopence, měli dokonce vysoké teploty. Tj. způsobeno převážně klimatizací, v letadle byla opravdu velká zima. To jen okraj, abyste byla i po této stránce v obraze.

 

Březinovi

Když čtu hodnocení vašich klientů, tak si uvědomuji, že naše dovolená nebyla zas tak vyjimečná. Byla prostě stejně perfektní, jako všechny ostatní cesty které organizujete. 

Doposud jsme cestovali individuelně - bez cestovky, a tak dovedeme ohodnotit dobrou organizaci 14 denní cesty. Veškeré přesuny byly bez chyby - autobusy, loď, letadlo i vlak (který bych z vaší nabídky nevypouštěl) . Stejně dobrý byl i výběr hotelů - kvalita servisu i lokality byly výborné. Díky našemu průvodci p. Husákovi jsme se o Vietnamu a jeho lidech dozvěděli spoustu zajímavých informací. Po celou dobu zájezdu se o nás velmi dobře staral.

Děkujeme za krásnou dovolenou, kterou jsme si chtěli užít, a taky jsme si ji užili.