Průvodce zájezdů ve Vietnamu

Jste zkušení cestovatelé, žijete Vietnamem nebo studujete vietnamistiku a chtěli byste se podílet na vedení zájezdů pro naši CK Go2? Jste nadšenci do historie, přírody, turistiky a kultury jihovýchodní Asie? Dokážete lidi zaujmout, strhnout a chcete jim ukázat, jak to funguje jinde ve světě? Máte skvělé orientační a organizační schopnosti, jste empatičtí, čestní, spolehliví a s úsměvem zvládáte neplánované situace a problémy?

Jsme mladý, přátelský a pohodový tým cestovatelů, který chce našim klientům zprostředkovat to nejlepší z mnoha destinací a z cest, které sami podnikáme. Vlastníme skvěle fungující know-how, jsme flexibilní a otevření novým nápadům a moderním přístupům.

Hledáme průvodce/průvodkyni na hlavní sezónu pro naše individuální a skupinové zájezdy do Vietnamu a Kambodže na hlavní sezónu (říjen - duben). Nabízíme pestrou práci, kterou budete dělat srdcem a bude vás bavit, flexibilitu a zajímavé finanční ohodnocení.

Požadujeme detailní znalost destinace, pečlivost, samostatnost a schopnost dodržovat termíny, umění naslouchat, učit se a zdravý selský rozum. Součástí je úzká spolupráce s našim prodejním a marketingovým oddělením.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici, prosím, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na email lucie.jonasova@ckgo2.cz.