Recenze Vietnam

Vietnam od severu k jihu a relax na Phu Quocu, březen 2020

Dobrý den,
chceme Vám poděkovat za krásnou dovolenou dle odsouhlaseného itineráře.
Vše bylo perfektně zajištěno a ani drobné komplikace spojené s koronavirem nezabránilo dokončit dovolenou dle plánu a návrat do ČR.
Chválíme výběr hotelů (umístění, kvalita), delegátku Lucii za starost a pomoc při řešení vzniklých situací po cestě.
Ivo Lisý a spol.

To nejlepší z Vietnamu od severu k jihu, únor 2020

Dobrý den a děkujeme za optání,
Vietnam je moc zajímavá a krásná země. Bylo by ještě co poznávat, ale program byl s pomocí Vaší CK skutečně sestavený tak, že se toho víc stihnout nedalo. Bylo vidět, že s těmito zájezdy skutečně máte zkušenosti. Maximálně jsme byly spokojené s výsledky spolupráce Vaší CK s vietnamskou protistranou, neboť veškeré Vámi zajištěné služby fungovaly perfektně- zejména jsme byly fascinované výborně zvládnutou „logistikou" a neskutečnou dochvilností všech řidičů i průvodců. Nejvíce jsme byly samozřejmě spokojené s průvodcem v češtině panem Linhem, který nám dělal společnost první 4 dny. V horách jsme chytly to nejhorší počasí – zimu, mlhu a déšť, a on dělal, co mohl, aby nám tuto část zájezdu co nejvíce zpříjemnil. Budeme rády, pokud se o naší velké pochvale jeho služeb dozví i jeho zaměstnavatelská CK ve Vietnamu.
Z Halongu (přesněji po drobné změně z oblasti ostrova Cat Ba) jsme si sice kvůli přetrvávajícímu špatnému počasí neodnesly zážitek ze západu a východu slunce, ale zážitkem bylo zase to, že na lodi pro 24 osob nás bylo pouze 8 pasažérů - nás 5 evropanek a 3 postarší Indové, s nimiž jsme limuzínou s křesly cestovaly z hotelu do Halong Bay.
Jinak na severu byl hodně znatelný úbytek turistů pro obavu z coronaviru- podle poznatků místních jich byla méně než polovina toho, co obvykle. Ve středním a jižním Vietnamu jsme ale už nic takového nepozorovaly, tam bylo živo dost a obavy tohoto typu tam nebyly nijak znatelné.
Máme-li přidat celkové hodnocení, rozladilo nás opravdu jen špatné počasí, které nás pronásledovalo celý první týden. Nedalo se kvůli němu odpočívat ani na palubě lodi v Halong Bay, ani na pláži v Hoi An, což se trochu podepsalo na naší únavě. V závěru jsme se shodly, že by to chtělo ještě alespoň dva dny odpočinku v teple u moře na jihu. Tak třeba někdy příště. V každém případě jsme s vaší CK udělaly výbornou zkušenost a budeme o ní vážně uvažovat i při našich případných dalších poznávacích cestách.
S pozdravem
Alena Bačinová

Vietnam od severu k jihu a relax na Bali, únor 2020

Hezký den paní Nedvědová,
hlásím se zpět v ČR, vše i na Bali proběhlo skvěle i v období dešťů, už jsme se trochu aklimatizovali, tak mohu vyřídit i běžné záležitosti. Ještě jednou děkujeme za přípravu a organizaci naší dovolené, kdy vše proběhlo dle vašeho itineráře.
Přiznám se, že jsme měli obavy realizovat cestu individuálně, protože naše znalosti angličtiny jsou opravdu mizerné...nás učili ruštinu Naštěstí dnešní funkce překladačů je velkým pomocníkem a perfektní profesionální služby především pana "Ronalda" na naší cestě zátoku Halong a Lan Ha, na Orchid Cruise" je nezapomenutelný zážitek.
No a fyzicky náročný, ale naprosto úžasný byl den strávený v prostorách kouzelného Angkor Watu.
Na deltu Mekong asi rychle zapomeneme, ale nebereme to tragicky.
Pokud budete chtít více informací, klidně zavolejte.
Jinak opravdu děkujeme.
Zdraví Vás Havrdovi ze Dvora Králové.

Vietnam od severu k jihu, únor 2020

Dobrý den paní Nedvědová,
děkujeme vám všem za zorganizování krásné dovolené ve Vietnamu. Všechno klaplo na jedničku podle dokonale vypracovaného itineráře. Paní Lucie Pštrosová byla k dispozici opravdu neustále a druhý průvodce pan Lin perfektní. Díky tomu jsme si dovolenou opravdu bezvadně užili. Budeme se těšit na další nádhernou destinaci s CK Go2. Přejeme vám jen samé spokojené klienty, jako jsme byli po celou dobu my.
S pozdravem Korešovi

To nejlepší z Vietnamu, prosinec 2019 - leden 2020

Dobrý den, paní Nedvědová,
chtěla jsem Vám poděkovat za organizaci našeho pobytu ve Vietnamu. Byli jsme nadšeni, skutečnost předčila naše očekávání. Vše klapalo naprosto přesně na minutu, co bylo domluvené, to platilo.
Již vymýšlíme, kam příště a téměř stoprocentně jsme si jisti, že opět oslovíme Vaši CK.
Ještě jednou velké díky za vše.
Jana Poliaková

Velká cesta Vietnam, Kambodža, listopad - prosinec 2019

Milá Karolína,
dovoľte, aby som sa poďakoval celej cestovnej kancelárií GO2 a ľudom, ktorí sa podieľali na organizovaní zájazdu veľkej cesty Vietnam – Kambodža od 26.11. do 11.12.2019.
Vďaka Vám sa mi splnil sen, celá cesta bola, ako z krásnej rozprávky a viem, že keď raz naposledy vydýchnem, tieto zážitky budú prvé, ktoré sa mi premietnu pred očami, ako najkrajší zážitok môjho života.
Obrovská vďaka patrí pani Lucii, našej sprievodkyni, ktorá je vášnivá profesionálka s obrovskými vedomosťami o krajine, o ľuďoch, jedlách, zvykoch. Zájazd mala maximálne pod kontrolou, celý náš tím si ju veľmi obľúbil kvôli jej ochote pomôcť vo všetkom. Bola nesmierne trpezlivá, nápomocná a ochotná, s výborným citom pre humor.
Na moje najväčšie prekvapenie napriek tomu fantastickému organizovanému chaosu v krajine, všetko sedelo na minútu. Všetká doprava, spoje, letecké presuny, preprava loďou proste úplne všetko bez jediného problému, meškania.
Itinerár zájazdu bol zostavený úžasne, po spoznávaní neskutočného Hanoja bol presun do hôr Sapa, kde sme prežili fantastické a dojímavé dni s našim tímom. Najviac sme sa ale všetci spoznali na lodi v zátoke Ha Long, kde vznikli priateľstvá na celý život a už plánujeme ďalšiu dovolenku presne s touto partiou milých a jedinečných ľudí.
Krásne miesta, ako Hoi An, Hue, Mramorové hory, Saigon sú tiež neskutočným zážitkom, ako aj cesta do delty Mekongu a tam strávený nezabudnuteľný deň. Na letisku sa nám ťažko lúčilo s pani sprievodkyňou, celej partií začala hneď chýbať a napriek tomu, že pán Ota v Kambodži je tiež super človek, Luciu sme často spomínali a len v dobrom.
Odkážte jej prosím, že ešte raz ďakujeme za všetko, čo pre nás urobila a prajeme jej veľa úspechov, krásny život, aby sa jej splnili všetky sny. Nech je zdravá, šťastná a milovaná.
Ešte raz vďaka aj Vám všetkým za túto cestu a som si istý, že pri našej ďalšej ceste sa opäť obrátime na Vás.
S prianím pekného dňa
Zoltán Szabó

Velká cesta Vietnam, Kambodža, listopad - prosinec 2019

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za skvělou dovolenou. Především Lucie Pštrosová byla perfektní, všechno klapalo, pokud vím, tak v naší skupině neměl nikdo jakékoli výhrady. Naše skupina měla asi velké štěstí, protože jsme vytvořili opravdovou partu s velkým P. Po 14 ti dnech jsme se neradi loučili a určitě zůstaneme ve spojení. Pan Veverka byl též skvělý, obdivuji jeho znalosti o Angkoru. Samozřejmě budu Vaši CK doporučovat a přeji hodně spokojených klientů.
Z Litiče zdraví za tři babičky
Hedvika Budová

To nejlepší z Vietnamu a relax na plážích Mui Ne, listopad 2019

Dobrý den, paní Nedvědová,
v sobotu 7.12. jsme se vrátily ze zájezdu do Vietnamu, který jste nám ve vaší cestovní kanceláři připravili.
Tímto celé cestovní kanceláři CK Go2 musíme opravdu velmi moc poděkovat za skvělou organizaci celého zájezdu, perfektně připravený každodenní časový harmonogram přejezdů a za opravdu luxusní automobily, které nás vozily, za super ubytování ve všech hotelích a celkově za úžasný dojem z celé naší dovolené.
Určitě budeme CK Go2 všude chválit a při naší další plánované dovolené někam do exotiky se na vás určitě obrátíme.
Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.
paní Toušová a paní Matoušková

Velká cesta Vietnam, Kambodža, říjen 2019

Abych Vás nezdržovala romány, vyjádřím se krátce. SKVĚLÉ!!!
Lucka perfektní, obětavá, rozkrájela by se pro nás. Zvládala vyřešit s přehledem i nepříjemné situace. Tu si velmi hýčkejte, nejspíš ji chválí všichni.
Petr by mohl vyvinout víc aktivit, řešil prý úřední důležité věci. Pověřil řidiče, který nás provázel. My jsme díky výborné angličtině některých z nás slyšeli pár vět o plovoucím lese, o celé té oblasti jezera. Musíme dohledat informace dodatečně. Bylo to velmi zajímavé a škoda to nevědět.
Jeho Villa Mango s bazénem - krásná tečka pobytu.
Změnila jsem zásadně pohled na Vietnamce, o něco víc si vážím toho, co máme v soc. jistotách u nás.
Až na malé výjimky výborná parta. Máme v úmyslu se potkávat, jsme v čilém kontaktu stále dál.
Moc velký dík Vaší skvělé Go2. Budeme s dobrým úmyslem šířit reference.
Tlapákovi

Velká cesta Vietnam, Kambodža, říjen 2019

Vážená paní Nedvědová,
díky za přivítání z cesty. Jak už asi víte, dorazili jsme v pořádku.
Musím konstatovat, že program zájezdu byl perfektně připravený, viděli a zažili jsme opravdu hodně. Jedině by to možná sneslo o jeden den více v Saigonu... To, že všechno probíhalo, jak má, je obrovská zásluha Lucinky. Řečeno jediným slovem, je úžasná. Milá, chytrá, příjemná, trpělivá... Její znalosti místního prostředí včetně historie jsou obrovské. A když výjimečně něco nevěděla, okamžitě to zjistila. A takhle bych mohla s chválou pokračovat.
Taky se velice povedla "lodní oslava" narozenin Majky Šindelařové a mých. Bylo to pro nás milé překvapení. Díky.
Takže děkuju za povedený zájezd.
Marie Nezvalová

Krásy Vietnamu a relax v Thajsku, Krabi, říjen 2019

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za skvělý servis a přípravu naší cesty.Vše klapalo na 100 %.Velice spokojeni jsme byli jak s kvalitou tak také s umístněním hotelů,které nám 100 % vyhovovalo včetně, slušného a výborného personálu a chování.
Transporty a chování řidičů a jejich dochvilnost nemá v ČR obdobu-veliká spokojenost.
Co se týká jednotlivých tripů -bylo to to co jsme chtěli vidět a se všemi výlety jsme spokojeni.Načerpali jsme mnoho vědomostí a životních poznání a musíme ocenit přátelskost a ochotu jednotlivých průvodců-nejvíce snad průvodce po Havaji a pak také našeho průvodce do Cat Tien.Doslova je nutné říci,že vše fungovalo dle našich představ.
Rovněž vybraný hotel v Ao Ang na Krabi byl perfektní a na místě,které snad nemoho být lepší-velice snadno jsme se dostali na všechna místa,která jsme chtěli navšívit a personál hotelu byl perfektní,všude čisto a pořádek.
Za organizaci naší cesty ještě jednou děkujeme a příště určitě znovu využijeme Vašich služeb.
S pozdravem a díky-bylo to skvělé
Miroslav Kroupa

Krásy Vietnamu a relax v Thajsku, Phuket, říjen 2019

Dovolená splnila naše očekávání a moc se nám líbila.
Transfery, ubytování a doprovodný program probíhal dle domluveného harmonogramu a nikde jsme nemuseli dlouho čekat. Poznávací část dovolené ve Vietnamu byla naplněna vyváženými zážitky od rána až do večera. Ubytování bylo výborné, jak jeho úrovní, tak i lokalitou. Od hotelů se dalo vyrážet pěšky na prohlídky měst Hanoje a Saigonu. Mile nás překvapil hotel Mekong Lodge, jak svým ubytováním, tak jídlem a programem. Byla tam projížďka na jízdním kole do blízké vesnice, což nebylo zmiňováno v programu a přítelkyni to překvapilo, jelikož kolo není její oblíbeným dopravním prostředkem, ale zvládli jsme to a viděli spoustu zajímavých věcí a rukodělných prací. Na hotelu jsme měli i bohatou večeři. Po cestování po Vietnamu jsme se těšili na relaxování na ostrově Phuket v resortu Burasari a koupání v místním teplém moři.
Delegátka paní Pštrosová byla příjemná a po kontaktování vždy nám vše vysvětlila.
Dovolenou s individuálním programem připraveným CK Go2 můžu jen doporučit.
Václav Dostál

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, říjen 2019

Dobrý den,
zdravíme zpět z cesty z Vietnamu, která díky Vaší perfektní přípravě a pomoci předčila naše očekávání. Bylo to úžasné a díky skvělému průvodci v Hanoi a Sapě jsme měli možnost dozvědět se řadu informací, které v průvodci nenajdete a poznat skutečný život místních obyvatel. Celá dovolená byla pro nás zážitkem, na který budeme stále vzpomínat.
Ještě jednou moc děkujeme za naprosto profesionální přístup.
Koudelkovi

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, říjen 2019

Organizace převozu a ubytování perfektní. Oba průvodci z Vietnamu perfektni včetně znalostí a češtiny.Průvodce po Kambodži Čech s perfektní znalostí prostředí a historie jak Kambodže tak Vietnamu.
My jsme byli maximálně spokojení. Při cestě na deltu Mekongu však průvodce si chtěl od našého stolu odsednout s tím, že nemá hrazené jídlo a půjde si něco sníst bokem což jsme samozřejmě nedovolila a pozvali jej na společné jídlo, což má obrovskou výhodu , proto, že vám servirované jídlo popiše a pořadí jak jej konzumovat atd. Navíc porce jídla byly natolik velké , že bychom jej ve dvou se ženou nesnědli.
Díky za krásný zážitek.
Tadeusz Pieczka

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, říjen 2019

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou organizaci poznávacích zájezdu do Vietnamu a Kambodže. Byli jsme milé překvapeni perfektním servisem počínaje transféry z letiště na hotely a naopak, přes perfektní služby průvodců a výběrem lokality ubytování. Zejména plavba do zátoky, pobyt na ostrově, výlet na řeku Mekong a pobyt v Kambodži byly nad naše očekávání.
Zejména bych chtěla pochválit služby česky hovořících průvodců, kteří se nám věnovali nad rámec svých povinností. Rovněž majitel super hotýlku v Siem Reap se nám věnoval po celou dobu pobytu nad rámec svých povinností.
Z celého zájezdu máme velmi příjemné zážitky a všem doporučujeme využití Vašich služeb.
Libuše Pieczková

Velká cesta Vietnamem, říjen 2019

Dobrý den,
celá dovolená ve Vietnamu, byla úžasná! Sestavení itineráře a služby průvodkyně, nic nemělo chybu. Děkujeme za úžasné zážitky.
Černý a Šípková.

Velká cesta Vietnamem, říjen 2019

Vietnam byl super.Byli jsme moc spokojeni. Pruvodkyně Lucka je numero uno, takže celkový dojem? 5 hvězdiček z pěti.
Halmovi

Velká cesta Vietnamem, říjen 2019

Dobrý den,
Děkuji Vám, vaší CK Go2 a zejména paní Lucii Pštrossové za zajištění opravdu pěkné dovolené. Nemáme s manželkou velké zkušenosti s cestovkami, něco jsme procestovali na vlastní pěst, ale organizace tohoto zájezdu byla opravdu skvělá. Bylo poznat, že paní Lucka dělá svou práci ráda a dobře, že se na místě vyzná a byla naší skupině kdykoliv připravena pomoci řešit cokoliv nás napadlo nebo potkalo. A řešila to výborně. Jsem si jist, že jet na takový nebo podobný výlet na vlastní pěst, tak uvidíme a zažijeme zlomek toho co jsme viděli a zažili, ale zato bychom vynaložili více úsilí a peněz.
Je těžké vybrat ze zájezdu něco nej..., neboť všechno bylo nějak zajímavé. Za nás z toho nej vybírám pobyt na lodi v zátoce Ha Long, kde nás posádka doslova hýčkala a horu Fansipan. Malým zklamáním na celém zájezdu bylo asi to, že se paní Lucce v Hanoi nepodařilo zorganizovat opakovaný průjezd místního muže na skůtru, který jel s nákladem asi pětimetrových hliníkových profilů velmi frekventovanou křižovatkou. Nestihnul jsem ho vyfotit. Ale nezlobím se a paní Lucku tímto zdravím.
Mějte se krásně a snad někdy příště.
Jaroslav a Marta Bittnerovi.

Velká cesta Vietnamem, říjen 2019

Zdravím paní Nedvědová,
pokud se týče celkového hodnocení Velké cesty Vietnamem, byli jsme velmi spokojeni. Hlavní dík patří p. Lucii PŠTROSOVÉ, která byla perfektní ve všem co dělala. Je to výborná organizátorka a znalkyně Vietnamu. Zájezd se nám velice líbil a budeme jej doporučovat všem známým.
Molatovi

Velká cesta Vietnamem, říjen 2019

Dobrý den,
děkujeme s manželkou za super dovolenou. Informovatelnost již zde v ČR byla skvělá. Co se týká organizace a služeb ve Vietnamu, tak opravdu super. Lucka byla výborná, ale to platí i o místních průvodcích.
Rozhodně budeme doporučovat známým.
Ještě jednou díky.
Roman Kubálek

Velká cesta Vietnamem, říjen 2019

Dobrý den paní Nedvědová,
děkuji za Váš zájem o můj názor, který je více než pozitivní. S dovolenou jsem byl nejen spokojen ale přímo nadšen. Byla to moje první "putovní" dovolená s CK a tak jsem byl sám dopředu zvědavý.
Scénář cesty byl v rámci daného času opravdu optimální, byl také zcela dodržen. Organizačně vše klapalo na 100%. Největším přínosem byl ovšem výkon Vaší kolegyně paní Lucie Pštrosové !! Prosím o pozdrav a poděkování z mé strany. Ona ví o Vietnamu snad vše (!), organizaci a dotazy řeší profesionálně, trpělivě a s vtipem.
Dále bych rád vyjádřil spokojenost s Vaším výběrem hotelů - poloha i úroveň zcela podle mé představy. Jako "bonus navíc" byla sestava účastníků (to už ovšem není zásluha CK, ze které vznikla brzy dobrá parta. Takže celkově za mě - výborné, bude-li příležitost, pojedu s Vámi opět a rád.
Připomínky nemám
S pozdravem
Ivan Doubrava

Severní Vietnam křížem krážem, červenec 2019

Vážená a milá cestovní kanceláři,
Stali jsme se účastníky zájezdu Severní Vietnam křížem krážem v termínu 3-16.7.2019. Chtěl bych moc poděkovat, že se zájezd vůbec konal i při tak malém počtu 6 osob, o to intenzivnější pak byl jeho průběh. Ale hlavní dík patří samozřejmě za celou organizaci zájezdu.
Kapitolou sama pro sebe byl průvodce Ondra, nekorunovaný král celé výpravy. Zubní kartáček, čouhající neustále z jeho kraťasů, byl symbolem člověka, který je absolutně nad věcí a o tom nás mnohokrát přesvědčil. Staral se o nás jako kvočna o kuřata a i když se mu občas některá kuřátka nechtěně zatoulala ( Ondra ví ), dokázal si vždy poradit. Jako encyklopedie znal odpověď na každou otázku a pokud si je snad vymýšlel, zněly všechny věrohodně. Až mi bylo někdy Ondry líto, s jakými dotazy na něho zejména má všetečná manželka za jízdy mikrobusem útočí ( například proč jsou listy některých banánovníků plné a jiné roztřepené ), určitě si 100x přál aby už ta ženská usnula. Ale přesto zachoval tvář člověka nad věcí a zahrnoval nás kromě trpělivých odpovědí také neustálým proudem informací z vietnamského života. V žádném tištěném průvodci vám nevysvětlí pojem „zkyslé nudle“ nebo „mladší sestra“, takže díky Ondrovi známe Vietnam také z jiné stránky. Těžké bylo loučení s tímto člověkem, když nás odevzdal útrobám hanoiského letiště a my si měli vystačit po zbytek dovolené v krásném Hoi An sami.
A protože zájezd byl postavený tak, jak byl, nebyla nouze o autentické zážitky. Adrenalinové houkání večerního vlaku v Hanoii, projíždějícího tam, kde ještě před chvílí stály stolečky s občerstvením. V Ninh Binh spontánní podvečerní vyjížďka skupinky nesourodých exotů na kolech s posedem jako pro 10-ti leté děti s buvoly v patách nám prodloužila smíchem životy minimálně o 3 roky. Úžasná plavba pramičkami po zdejší říčce, kde veslaři ( resp.veslařky ) používají nohy místo rukou. A vrchol všeho – Mai Chau. Uchvacující cyklovýlet a druhý den ještě pěšky po pěšinách, kudy chodí jen buvoli a místní, setkání s realitou pěstování rýže včetně jejího sázení ( nápad manželky, zprostředkováno Ondrou ). K tomu bezprostřední milí lidé kam se člověk podívá, to jsou dojmy, které zůstanou navždy. Samozřejmě k poznávací cestě patří i trochu kultury, takže Chrám Literatury, Ho Či Minovo mauzoleum, vodní divadlo loutek a mnohé další také dotvoří představu o vietnamské kultuře. Ale nemůžeme si pomoci, autentické osobní prožitky mezi místními na venkově jsou první, co se nám vybaví při slovu dovolená ve Vietnamu.
Nejméně působivý je asi z našeho pohledu HaLong, typická turisticko-komerční mašinérie. Ve stejném čase vyrazí 150 lodí směr zátoka, polovina pak vyplivne tisíce turistů do jeskyní a druhá na vyhlídku a minipláž, druhý den opačně, v poledne už zase v přístavu a další várka nasedat. Jinak to ale asi dělat nejde, zájemců je mnoho a tak lze i tento turistický masakr považovat za určitou formu zážitku. A pár krásných fotek odsud rovněž máme.
A závěrem ještě pár slov o ubytování. Přeskočím kvalitní Medallion v Hanoi a perfektní Little Beach Hoian s vlastním busem a krásnou soukromou pláží. Ale…bambusové chatičky Tam Coc bungalow na břehu řeky manželku rozplakaly dojetím a homestay v Mai Chau s možností volby klimatizovaný hotelový pokoj nebo tradiční bambusová podlaha + moskytiéra byl také moc příjemný ( my evropané uondaní vedrem bohužel upřednostnili klimatizaci před zážitkem s moskytiérou nad hlavou ).
Takže…konečně stručně…skvělá parta 6 lidí + nejlepší z nejlepších průvodců + mnoho autentických zážitků, to jsme shrnuli jako životní dovolená, která se bude jen těžko překonávat. A po návratu domů manželka prohlásila, že až se zase někdy vypravíme na podobnou dovolenou, chtěla by jet s tou samou cestovkou, protože všechno neuvěřitelně klapalo a dojmy se jen hrnuly. Děkujeme ještě jednou za vše a přejeme mnoho dalších Nádvorníků.
Vlaďka a Petr Nádvorníkovi,

Velká cesta Vietnamem, duben 2019

Dobrý den paní Dubcová,
tisíceré díky za perfektně zorganizovaný zájezd po Vietnamu.Tím,že jsme navštívili hory,města,viděli spoustu pagod,poznali historii,pobyli u moře,ochutnali spousty dobrot jsem nadšená.Jak všechny ty přesuny v tom dopravním chaosu klapaly na minuty přesně jsem nechápala.Obrovský dík patří Lucince Pštrosové, protože byla úžasná,věnovala se nám všem i nad rámec svých povinností.Přeji GO2 spoustu spokojených zákazníků a posílám ne stoprocentní spokojenost, ale tisícíprocentní spokojenost jen tak dál.
děkuji
Stratilová Milena

Velká cesta Vietnamem, duben 2019

Dobrý den,
dovolená s vaší cestovkou a průvodkyní p. Lucií neměla chybu. Nejen že,nám vyšlo počasí,sešla se dobrá parta lidí, přibližně stejného věku, takže jsme si všichni rozuměli. Paní Lucie byla vstřícná, obětavá a splnila každé naše přání, plně se nám věnovala, řekla bych i nad rámec svých povinností. Moc se nám líbil rozvrh programu a uspořádání aktivit. Nejvíc nás zaujal pobyt v SAPĚ, pak Hanoj a centrální Vietnam a neplánovaný výlet na GOLDEN BRIGE.. Odvezli jsme si krásné vzpomínky a Vietnam předčil naše očekávání.
Ještě jednou děkujeme paní Lucii.
S pozdravem Franta a Marcela Plačkovi

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, duben 2019

Dobrý den paní Matějčková,
vrátili jsme se zpět. Naše dovolená se nám moc líbila. Veškerá organizace zájezdu byla perfektní, taktéž průvodci a organizované výlety. Co se týká úrovně hotelů, všude jsme byli velmi spokojeni, zejména tedy hotelový resort na PHU QUOC byl přesně ve stylu, který máme rádi, žádný betonový obří komplex. Škoda jen toho moře, které je tam na pohled nádherné, ale plné plastů.
Vietnam je nádherný, ale jsme trochu frustrovaní z té ekologické katastrofy, co jsme viděli. Ha Long nebo Mekong všude tuny odpadků. Je to smutné a člověka to vede k zamyšlení, kam se to lidstvo řítí. Velice vám děkujeme za krásnou dovolenou, byli jsme moc spokojeni.
Lenka Petrovičová

Vietnam od severu k jihu, duben 2019

Vážená Iveto Dubcová,
tímto bychom Vám chtěly poděkovat za přípravu a organizaci naší dovolené ve Vietnamu. Je vidět, že Vy i průvodkyně v Hanoji paní Lucie Pštrosová Vietnam dobře znáte. Vše klaplo a proběhlo bez problémů. Výběr destinací, ubytování, transport i doporučené jídlo bylo výborné. S Vašimi službami jsme byly spokojené. Pouze výlet na plovoucí trhy v deltě Mekongu úplně neuspokojil naše možná přehnaná očekávání, ale jinak vše proběhlo k plné spokojenosti.
Eva Valdmanová a spol.

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, březen 2019

Dobrý den paní Dubcová,
chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování naší dovolené ve Vietnamu. I když jsem ze začátku z toho měla trochu obavy, nakonec jsme byli všichni mile překvapení, jak to vše bylo super zorganizované a vše klapalo. Je vidět, že za ty roky, co Vietnam děláte, to máte všechno dokonale podchycené a díky dobré organizaci jak přejezdů z letiště do hotelů, z hotelů zpět na letiště a průvodcování s Luckou, Lihnem a Ondrou jsme si naši dovolenou opravdu užili. Ještě jednou moc a moc děkujeme a pokud se příští rok rozhodneme opět pro nějakou exotickou dovolenou, určitě se znovu obrátíme na vaši CK. Ještě jednou díky.
Hana Vyoralová s ostatními cestovateli.

Zážitková dovolená Vietnam, březen 2019

Dobrý den,
poznávací zájezd do Vietnamu jsme podnikli i s 10ti letou dcerkou. Vše bylo perfektně připravené, průvodcovské služby dokonalé. Nikde nenastal žádný problém. Průvodkyně Lucie Pštrosová , žijící ve Vietnamu, fungovala stále na telefonu. Byla moc milá a skvěle nás provedla Hanojí. Byl to pro nás krásný zážitek hned na úvodu našeho putování Vietnamem.
Ochotně nám poskytovala informace i v průběhu dalšího cestování směrem na jih. I z tohoto důvodu jsme cestovali bezpečně a v pohodě. Ostatní anglicky hovořící průvodci vždy profesionální práce. Máme nádherné životní zážitky z této barevné a voňavé země, kde vás čeká nikdy nekončící dobrodružství a kde máte pocit, že nic není nemožné. Zájezd i díky CK GO 2 splnil 100% naše očekávání. Přeji všem vašim cestovatelům takovou radost , jakou si v našem srdci neseme my.
Díky !!!
rodina Štěpánkova ze Svojkova

Vietnam od severu k jihu, březen 2019

Dobrý den paní Dubcová,
děkujeme za krásnou dovolenou, vše bylo perfektní. Ubytování ve všceh hotelích bylo super, vše v centru, všude jsme měli blízko. Malé hotely nám velmi vyhovovaly, personál velmi dobrý.Všechny termíny a časy odjezdů na výlety byly přesné dle itineráře. Všechny doporučené výlety se nám velmi líbily. Skladba dovolení se nám moc líbila ( Hanoi, Sapa, Halong bay, Hoi an, Saigon, Mekong i další výlety v Saigonu).
Ještě jednou moc děkujeme.
Denkovi.

To nejlepší z Vietnamu, březen 2019

Dobrý den,
Chtěl bych Vám poděkovat za opravdu skvělou dovolenou - vše “šlapalo” jak nejlepší švýcarské hodinky. Výběr lokalit na jedničku, stejně tak výběr hotelů, které vždy byly v centru dění a vše důležité bylo v pěším dosahu.
Nenapadá mne jedno jediné negativum nebo nějaký nedostatek či námět na zlepšení .
Nechci se rozepisovat příliš do detailu, ale jedno přeci jen zmíním - výběr resortu na Phu Quoqu - Green Bay - byl famózní. Objeli jsme celý ostrov na skútru a nikde jsem nic lepšího neviděl. Takže ještě jednou děkuji, jistě jsem s Vámi nebyl naposled.
Zdravím a přeji pěkný den
Beran

Vietnam od severu k jihu, březen 2019

Dobrý den, paní Dubcová,
děkuji za přivítání a za perfektní zprostředkování/organizaci nezapomenutelné dovolené. Pokud bych ji měl popsat jedním slovem, bylo by to patrně slovo "fantastická" a s radostí Vám níže zasílám zpětnou vazbu.

Organizace zájezdu
Jak jsem uvedl již v úvodu, organizace celého zájezdu byla naprosto perfektní. Veškeré transfery (z letiště, na letiště, na výlety) proběhly přesně tak, jak bylo naplánovnáno a uvedeno v materiálech k zájezdu. Všichni řidiči byli na místě vždy s předstihem, takže jsme na nikoho nemuseli nikde čekat. Výjimkou byl pouze poslední transfer z hotelu Green Bay na letiště, ale v tomto ojedinělém případě nás recepce hotelu o zdržení řidiče informovala s tím, že je na cestě. Ostatně pokaždé, když došlo k nějakému mírnému posunutí transferu nebo výletu (zpravidla o 15 minut), tak jsme o této skutečnosti byli vždy den předem informováni. Vozidla byla pokaždé velmi kvalitní a čistá.
Naplánovaný počet dní na jednotlivé destinace byl naprosto optimální a zvládli jsme navštívit vše, co nás v dané lokalitě zajímalo. Vaše typy byly rovněž kvalitní a většinu jsme využili. Jediné, s čím jsme se neztotožnili, bylo doporučení na Bahn Mi Queen ve městě Hoi An, namísto kterého naopak rozhodně můžeme ve stejném městě doporučit Bahn Mi Phuong, kde jsme měli tu nejlepší Bahn Mi z celého Vietnamu a zástupy lidí na místě to jen potvrzovali. Ale to jen tak pro info... :) Na druhou stranu, Váš soukromý typ na brzký odjezd do chrámu My Son (v 4:50 hod.) byl výborný a zaručil nám dokonalý zážitek bez masy lidí a nesnesitelného vedra a vlhkosti.

Výběr hotelů
Vámi vybrané hotely byly dostatečně vybavené, hezké a čisté. Navíc se ve všech městech (Hanoj, Hoi An, Ho Chi Minh City) nacházely na perfektních strategických místech. Personál v hotelech byl rovněž příjemný a přátelský. Jediné "výhrady" jsme měli k hotelu Cap Town v Ho Chi Minh City, kde pro nás v den příjezdu ještě neměli v 11 hod. připravený pokoj a museli jsme na něj do 12 hod. počkat. Ve stejném hotelu se nám také stalo, že 15 minut po otevření snídaňového bufetu nebylo všechno občerstvení připraveno nebo dovezeno. Byl to to takový "líný hotel", ale nic nepřekonatelného :) Hotel Green Bay Phu Quoc byl kapitolou sám pro sebe. Byl to hotový ráj na zemi a určitě jeden z nehezčích hotelů, ve kterém jsem kdy byl. Rovněž personál a služby byly na velmi vysoké úrovni.

Výlety
Všechny výlety připravené z Vaší strany (zátoka Ha Long, Mekong, Cu Chi tunely) byly perfektní včetně výborně anglicky mluvících, mladých a sympatických průvodců. V rámci výletu do chrámového komplexu My Son, který jsme si na recepci hotelu zařizovali sami, byl bohužel průvodce opravdu mizerný, jehož výklad měl do anglického jazyka celkem daleko. Ale to jen tak na okraj, jako informace pro Vás.

Delegát - Lucie Pštrosová
Naprosto perfektní! Strávila s námi mnohem více času, než "musela", dala si s námi v jedné ulici večeři a pak s námi ještě došla do jiné na dezert. Celý den byla velice příjemná a milá a postarala se o krásný zážitek z poznání Hanoje. Dala nám také spoustu užitečných informací a typů. Tím úplně nejlepší bylo doporučení na aplikaci Grab, kterou jsme po zbytek pobytu často využívali k pohybu po městech. Po odjezdu z Hanoje jsme ji ještě 2-3x kontaktovali s dotazem, na který vždy velice ochotně odpověděla a poradila. Snad pro Vás bude má odpověď alespoň trochu užitečná :) Ještě jednou děkujeme za úžasný zážitek a těšíme se na případnou další spolupráci.
S pozdravem
Ing. Viktor Musílek

Luxusní zážitková dovolená Vietnam, březen 2019

Dobrý den paní Dubcová,
dovolená byla super. Všechno fungovalo na 100% , žádné problémy jsme neměli. Ubytování i doprava vše bylo skvělé. Děkujeme moc všem průvodcům, byli všichni moc fajn. V Hoi Anu jsme chtěli využít služeb krejčího, na kterého byl uvedený kontakt v itineráři, ale zjistili jsme, že se přestěhoval, podařilo se nám jej náhodou objevit, tak v příloze zasílám jeho novou adresu. Manžel si nechal ušít šaty a je moc spokojen. Děkujeme moc za krásnou dovolenou.
Jitka Kuklíková

Krásy Vietnamu březen 2019

Z dovolené ve Vietnamu jsme se vrátily plné dojmů a krásných vzpomínek.
Lucka nám vždy všechno perfektně zorganizovala a provedla nás po všech plánovaných krásách Vietnamu. Ubytování v hotelech i na lodi bylo hezké, jídlo skvělé. Cesta tam i zpět proběhla v pohodě, až na nepříjemný zádrhel v Miláně, ale to už víte. Parta lidí byla bezvadná, je dobře, že už jsme se poznali v Česku. Lucinka je opravdu delegátka na svém místě, stále ochotná, usměvavá a hlavně dobře znalá místních poměrů. Byly jsme velmi spokojené a doporučujeme Vás svým známým.
Ještě jednou všem děkujeme a přejeme hezký den.
Hana Typoldová, Jitka Kůsová

Krásy Vietnamu a Kambodže, březen 2019

Dovolenou jsme si s dcerou moc užily. Hotely – naprostá spokojenost, čistota, organizace – výborná, paní Lucie – vynikající, bezvadně se o nás starala. Marně vzpomínám, co se nám nelíbilo. Moc děkujeme, hodně jsme toho viděly. Určitě využijeme v budoucnu vaši cestovku (už jsme byli s Vámi na Bali).
Ludmila Vokounová

Přírodní krásy Vietnamu od severu k jihu, březen 2019

Dobrý den,
touto cestou bych ráda poděkovala celému týmu cestovní kanceláře Go2, především však paní Nikol Štěrbové, se kterou jsem po telefonu konzultovala detaily cesty, jelikož to byl zájezd na míru.
Vietnam jsme projeli od severu, oblast Ha Giang až po deltu řeky Mekong. Pohybovali jsme se autem-vždy s řidičem, měli jsme transfer vlakem, letadlem, 2x projížďku na kolech, Mekong jsme brázdili na loďkách. Byli jsme na neturistických místech nebo jenom s vietnamskými turisty, a když už to byly komerční turistická místa, tak jsme vše stihli před příjezdem davů. Transfery, ubytování , lokální průvodci… vše bylo domluveno dopředu, my jsme používali pouze časový itinerář. Vše perfektně fungovalo. Lokální průvodci… zdroj informaci o životě, lidech, zvycích… maximální spokojenost.
Dárky v podobě zimních bund značky North Face, funkčních triček, batohů, tašek jsem pořídila již na začátku cesty v Hanoji… největší výběr a dostupnost. Hedvábí ve Vietnamu není levné, ale v Silk factory, kterou stojí za to vidět, máte jistotu, že opravdu kupujete hedvábí a můžete si zároveň vybrat dle svého vkusu. V Hoi An velmi často nabízejí hedvábí, které však není 100%, proto je levnější… mé poznatky z cest. Děkujeme.
Tomáš a Renata Utíkalovi

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, březen 2019

Dovolte, abychom vyjádřili poděkování za profesionální přípravu dovolené.
Její průběh byl zcela hladký a země na nás silně zapůsobila. Přivezli jsme si řadu zážitků. Cestovní agentura Go2 nás opět nezklamala a jsme rádi, že i další cestovatelé, kterým jsme předali kontakt na Vás, mají stejně pozitivní zkušenosti.
Štěpánka a Robert Běhalovi

Velká cesta Vietnam, Kambodža, březen 2019

Musím Vám gratulovat, zájezd byl perfektní, vše bylo výborně nachystáno, jednotlivé části na sebe navazovaly, delegát Petr Husák byl super, vše nám vysvětlil a staral se o nás, ubytování perfektní i se stravou. Celkový dojem ze zájezdu na 1 s hvězdičkou. Všude Vás doporučuji a určitě s Vámi pojedeme zase do světa. Příští rok zvažujeme Mexiko, zase poznávačku možná trochu s koupáním. Takže jak něco, bude dejte zprávu.

Ještě jednou děkuji za perfektní dovolenou a jsem s pozdravem.
Zdeněk Dvořák

To nej Vietnam a Kambodža, březen 2019

Děkujeme za krásně zorganizovanou dovolenou. Vše hodnotíme v superlativech od místních průvodců, přes taxikáře, ubytování i program.
Určitě vás oslovíme i v budoucnu.
Alexandra Zvonařová

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, březen 2019

Děkujeme, děkujeme, děkujeme. Nádherná dovolená, s perfektním zajištěním přeprav, nádherné ubytování, skvělá průvodkyně Lucie, skvělí, pracovití a usměvaví lidé všude kolem.
Jsme plni zážitků, informací odpočinutí atd. atd. Ještě jednou děkujeme.
Miroslav Havelka

Vietnam od severu k jihu, březen 2019

Dovolte nám, abychom poděkovali vaší CK, Vám a paní kolegyni na mateřské dovolené, za velmi pěkně připravenou cestu do Vietnamu, za naši dovolenkovou cestu. Ještě stále zpracováváme všechny informace, které jsme na cestě získali.
Velká pochvala patří všem, kteří se podíleli na přípravě, vše probíhalo podle připraveného plánu, vše podle časového harmonogramu do sebe zapadalo jako dětské puzzle, i počasí bylo krásné.
Byly to pro nás skvělé zážitky s mnoha poznáním. Rádi bychom se vyjádřili též k čs. mluvícím průvodcům, kteří nás doprovázeli, byli skvělí, milí a velmi ochotní. Ještě jednou děkujeme a přejeme vše dobré.
Rádi cestování s Vaší cest. kanceláří doporučíme.
Manželé Novotní

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, únor 2019

Vrátili jsme se v pořádku. Děkuji Vám za bezchybnou organizaci. Vše klapalo, jak na drátkách ;) Těším se na příště!
Svátková

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, únor 2019

Chceme vám a vaší GO2 poděkovat za skvěle zorganizovaný zájezd do Vietnamu, ze kterého jsme se vrátili před 2 dny. Po této pozitivní zkušenosti s vaší CK věřím, že to nebylo naposledy, co jsme vašich služeb využili!
Jen tak dál....hodně zdaru ve vaší práci,
Nekolová

Severní a střední Vietnam, únor 2019

Ráda bych Vám jménem naší 6ti členné skupiny ještě jednou poděkovala za péči, kterou jste nám věnovala. A to nejen před odletem, kdy jste s námi trpělivě a ochotně probírala naše představy, připomínky a dotazy k cestování po Vietnamu, ale hlavně za perfektní zajištění a organizaci služeb, které nás na místě čekaly.
Všechny materiály zaslané předem nám usnadnily přípravu na dovolenou počínaje všemi nutnými dokumenty a konče využitím doporučení co si vzít do zavazadel s sebou.
Ve Vietnamu díky zajištěnému ubytování a veškerých dopravních přesunů, jsme byli zbaveni nervozity z představ, jak se dostat do hotelu, na letiště a zda hotel bude odpovídat našim požadavkům.
Velice jsme ocenili možnost spojení s paní Lucií Pštrosovou. A děkujeme jí i za zajištění dopravy a tím i možnosti navštívit některé z královských hrobek v okolí Hue, které jsme neměli v plánu, ale dali jsme na doporučení ve Vašich pokynech (dobře jsme udělali!).
Naše cesta po Vietnamu byla plná skvělých zážitků, s radostí jsme využili takřka všechna Vaše doporučení a to samozřejmě i těch gurmánských počínaje zmrzlinou ze zelené rýže v Hanoi a konče Cao Lau v Hoi An. Doporučené street food stravování nemělo chybu.
Děkujeme Vám za vše, co jste udělala pro to, aby naše cesta po Vietnamu byla obrazně i doslova plná slunce a pohody a přejeme Vám hodně dalších spokojených klientů. Věřím, že se uvidíme na podzim nad plánem na další cestu.
Eliška Horká

Velká cesta Vietnamem, září - říjen 2018

Dobrý den, paní Matějčková, s Vaší CK jsme absolvovali již 3. dovolenou. Tentokrát "Velkou cestu Vietnamem", musíme konstatovat, že opět na výbornou :-).
Zajištění, organizace, výběr ubytování a plán cesty plně uspokojil naše cestovatelské choutky.
A to nejlepší - průvodce Ondra, studnice plná informaci. Splnil všechna i mimořádná přání 14členné skupiny a bez problému řešil vzniklé menší problémy.
Neměl to jednoduché s 14člennou různorodou skupinou. Která byla i přes svoji věkovou různorodost "skvělá". My jsme se na konci poznávací cesty od skupiny oddělili a letěli si odpočinout na ostrov Phu Quoc. Opět tato část naší cesty skvěle zajištěná a výběr ubytování na pláži skvělý. Už se těšíme na další cesty s Vaší CK a tentokrát na opačný konec zeměkoule.
Děkujeme Iva a Dušan Skočík

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, únor 2018

Bylo to moc fajn, jen jsem spadla okamžitě do práce, a tak se musím vzpamatovat :) Každopádně samá pozitiva co se služeb Vaší kanceláře týče.
rodina Štambachova

Krásy Jižního Vietnamu, prosinec 2018

Dobrý večer,
už je to nějakou dobu, co jsme se vrátili z cesty po jižním Vietnamu, na kterou jste nám plánovala program.
Chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvělou organizaci, itinerář a vše kolem.
Dovolenou jsme si velice užili a vše šlapalo jako na drátkách. Co bych chtěla vyzdvihnout je hlavně práce průvodce v Dalatu. Byl velice komunikativní, ochotný a řekl nám spoustu věcí o životě místních i mimo okruhy našich prohlídek. Určitě bychom také doporučili dalším klientům návštěvu lanovky na ostrově Phu Quoc, která nás ohromila a přivezli jsme si z ní nezapomenutelné vzpomínky. Určitě stojí za to ji navštívit, než okolo vyrostou hotelové komplexy a celá nová městečka, která jsou již ve výstavbě.
Ještě jednou velice děkujeme za profesionální a zároveň osobní přístup.
Byla to pro nás nezapomenutelná dovolená.
Přejeme hodně štěstí,
Michaela Cukrová a skupina.

Nejkrásnější pláže Vietnamu na ostrově Phu Quoc, listopad - prosinec 2018

Dobrý den paní Štěrbová,
Všechno proběhlo v pohodě a bez problémů, logistika (transfery) na čas. Hotel Silicon Sil fungoval velmi dobře a oba resorty na Phu Quoc byly skutečně parádní – velmi vkusně zařízené pokoje se smyslem pro detail i pohodlí hosta, krásně udělané zahrady a bazény. Personál vždy ochotný a nápomocný. Bylo to přesně tak, jak jste říkala – Cassia má výhodu blízkosti města Doung Dong, takže jsem byl na každý oběd a večeři v jiném stravovacím zařízení. Green Bay je opravdový luxus, ale přece jen těží z určité izolovanosti resortu (nejbližší vesnice cca 2 km) a podle toho vyšponovali ceny v tamních dvou restauracích. Půjčil jsem si na dva dny moped (půjčovné 250 Kč/den, cena litru benzínu 20 Kč) a projel si ostrov, čímž si člověk taky mohl nakoupit třeba i pivo v obchodech za sedminové ceny oproti restauraci.
Chci Vám moc poděkovat za perfektní přípravu cesty a výběr destinací, nemělo to jedinou vadu.
S pozdravem
Jan Kinšt

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, leden 2018

Dobrý den Karolíno,
zasílám pár řádek k absolvované dovolené od Vaší cestovní kanceláře:
Celá dovolená byla velmi dobře zorganizovaná, nikde jsme neměli sebemenší potíže, vše probíhalo hladce a bez problémů (letenky, transfery, ubytování). Všechny hotely byly vybrány na velmi atraktivních místech pro turisty, všude bylo blízko, ubytování včetně snídaní velmi dobré. Česky mluvící delegát v Hanoji "Jaryn" super člověk, věnoval nám více času než měl, velmi příjemný zážitek.
Organizované výlety: perfektní výběr, anglicky mluvící delegáti byli velmi vstřícní, vždy byla připravena voda.
V zátoce Halong nám byla nabídnuta loď vyšší kategorie-bezplatně, krásné kajuty, vybrané jídlo, kurz vaření, kajakování, rybaření, prostě super.
Kambodža- třešnička na dortu naší dovolené. Není nutné popisovat, vše bylo perfektní, musí se vidět, všem doporučuji připlatit.
I těm, kteří umí jen základy angličtiny můžu doporučit, všichni se velmi snažili nám neznalcům jazyka vyhovět.
Ivana Janderková

To nejlepší z Vietnamu, březen 2018

Zdravím paní Matějčková,
naše dovolená ve Vietnamu dopadla na 1****:-)B-). Všechno probíhalo tak, jak jsme spolu hovořily. Příprava a zajištění ze strany vaší CK GO2 byla vynikající. Stejně tak poskytované služby. Hlavně musím vyzvednout přístup a práci pana průvodce, který se o nás staral i v době, kdy jsme již cestovali sami. Dovolenou jsme si opravdu užili na "plný pecky". Vašich služeb budeme určitě využívat i pro příští dovolené a tuto naši zkušenost a poznatky již nyní prezentujeme u našich známých a přátel.
Ještě jednou děkujeme za Váš přístup a s tím související záležitosti.
S přáním pěkných dnů a dobrých klientů,
Renata Štěrbová

Krásy severního Vietnamu a relax na ostrově Phu Quoc, březen - duben 2018

Dobrý den,
už od úterý se vám chystám napsat, tak jenom pár vět.
Dovolená byla skvělá. Vše bylo výborně naplánované a probíhalo bez nejmenšího problému. Výborná volba hotelů, v Hanoji byly dcery úplně nadšené ze zdejší snídaně. Náš delegát pan Dušan, jak jsme mu říkali, byl moc milý a vstřícný a ve všem nám vyhověl. Transfery fungovaly bezchybně, místy jsme žasli, jak se dokáží ve zdejším provozu vůbec orientovat. Ochutnali jsme zde street food všeho druhu a kupodivu nám nic nebylo, dcery byly trochu zdrženlivé a držely se spíž evropské stravy - také nebyl problém najít.
Výlet do zátoky Lan Ha nám hezky vyšel, počasí bylo příjemné. Bylo to tam přesně tak krásně, jak jsem si představovala, takže opravdu velká spokojenost. A že jsme měli loď jenom pro nás, to byl příjemný bonus. Na Phu Quocu nás čekal opravdu hezký resort v tropické zahradě, služby a jídlo zde byly na 100 %. Jedinou nevýhodou bylo, že nebyl u pláže a to byl jediný malý zádrhel, museli jsme jezdit na pláž taxíkem, nebo motorkou. Vietnamci byli milý, zvlášť v Hanoji, domluvit se dalo vždy.
Škoda, že je to tak daleko, byli jsme opravdu spokojení.
S pozdravem Gregorová

Vietnam od severu k jihu a relax na ostrově Phu Quoc, březen 2018

Dobrý den paní Matějčková,
zájezd do Vietnamu se nám líbil a vše proběhlo podle plánu. Chceme touto cestou poděkovat za přípravu a organizaci zájezdu.
S pozdravem, Miroslav Švarc

To nejlepší z Vietnamu a relax na ostrově Phu Quoc, duben 2018

Dobrý den p. Matějčková,
dovolená se nám moc líbila. Program byl dobře připravený. Ubytování v pořádku, i snídaně super. Někdy přesuny byly dosti náročné... /dva dny na lodi a pak hned jízda vlakem/. Byli jsme prima parta a vše zvládli.
Všichni průvodci byli vstřícní a milí. Úplně nejvíce vyhrál asi u všech průvodce Levan Hoan. Hodně pomohl kamarádce, které museli v Hanoji vytrhnout zub. Vše naplánoval a zařídil, zajel do lékárny... Mně se nejméně líbil Saigon a jízda vlakem. Škoda jen, že přelet na ostrov nebyl někdy brzy ráno /přiletěli jsme někdy kolem 12 hodiny a strávili jsme zbytečně celé dopoledne na letištích. / a ostrov Phu Qouc chtěl o jeden nebo klidně o dva dny déle. Bylo fajn, že jsme měli relax až na konci pobytu. Hodně jsme využili i vaše doporučení na výlety a výběr restaurací. Když jste někde jeden nebo dva večery, tak je příjemné jít na večeři do tzv. zaručené restaurace. Není čas na výběr na místě. /např. v Hue super restaurace Carambole/.
Ilona Brtnová

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích Nha Trang, září 2018

Dobrý den, na úvod - moc děkujeme za dovolenu.
Vše bylo perfektně organizováno. Naše první dovolená, na které na nás čekal na každém letišti individuální řidič :). Tak třeba přesun z Nha Trangu do Saigonu vypadal zhruba takto: ráno jsme zaplavali a v klidu se nasnídali, v 9:00 nás vyzvedl taxík, a ve 12:50 jsme byli na místě v hotelu v centru Saigonu a mohli pokračovat v poznávání této báječné země! Měl jsem obavy z neustálých přeletů a dovolené "na letištích", ale příště už žádné obavy! V Hoi Anu to bylo podobné - v 6:00 jsme si půjčili kola, projeli, co se dalo, pak se v klidu nasnídali, a tuším v 10:00 nás vyzvedl hotelový řidič - a za několik hodin jsme byli v Nha Trangu.
Delegát Petr byl skvělý, výhodou je, že opravdu v Hanoji s rodinou žije, a tak nám mohl povědět něco víc než někdo, kdo by o tom jenom četl. Informace od něj byly velice užitečné - včetně kde koupit kávu, kde vyměnit peníze, jak se v Hanoje nakupuje, kde je nejlepší zmrzlina, o street food, o smoothie, nebo například, že kolem jezera Hoan Kiem o víkendu je pěší zóna a vzniká tak nádherné místo pro relaxaci, atd. Velký dík. Nejvíce se nám s manželkou líbil Hoi An: atmosféra města, servis hotelu na jedničku s hvězdičkou, půjčení kol, individuální pláž - je sice hotelová, ale plavali jsme jako jediní, ostatní (čtyři) jen seděli na pláži :) . Transfery luxusními auty, včetně transferu na a z pláže. Jinak, musím pochválit i to, že veškeré hotely byly takříkajíc v centru dění, například, v Hanoji v Old Town, v Hoi Anu v těsné blízkosti Japonského mostu, v Saigonu - přímo u tržnice a v podstatě blízko ke všemu zajímavému. V Nha Trangu také nedaleko pláže, i když tam by to jinak ani nešlo :). Také bylo příjemné dostat od cestovky místní SIM s předplacenými daty - 2GB na den!, které ani nejde spotřebovat, i když jsem byl pořad napojen na mapy a e-mail.
Neřekl jsem zatím ani slovo o dojmech ze samotného Vietnamu: bylo to skvělé. Lidé se na vás pořád usmívají, a nemáte z toho pocit "vlezlosti" - je to prostě jejich normální chování. Velice mě oslovilo jídlo - street food. A nejenom pho, dá se potkat přímo na chodníku prodavače sea food. Například, jsme ukázali na chobotnici a ústřice, že je chceme, hned to připravil a naservíroval. Jelikož neměl v nabídce pivo, tak jsem ho koupil v obchodě vedle za 10K dongů/láhev, a měli jsme nádhernou venkovní večeři. Rovněž se mi líbilo množství všudypřítomných exotických ovoci, které jsme snad všechny ochutnali (až na durian :) ), o některých jsem před návštěvou Vietnamu ani netušil, že existují, například sapoche, langsat, atd. Sečteno podtrženo - výborná dovolená.
Oleg Běloglazov

Průvodcovaný zájezd Vietnam pro každého a individuální prodloužení, květen 2018

Dobrý den Iveto,
Oceňuji především výbornou organizaci, vše klapalo na čas, snad i minuty.
Výběr hotelů i resortů byl napasován na naše očekávání a dokonce i často tato předčil :-) . Za to moc děkujeme a věřím, že se zase potkáme při další dovolené. Mějte se pěkně a ještě jednou díky moc :-) ,
Jarka Novotná

Průvodcovaný zájezd Velká cesta Vietnamem a Kambodžou, duben 2018

Dobrý večer paní Dubcová,
rád bych se ještě vrátil k naší Velké cestě Vietnamem a Kambodžou a poděkoval Vám i celému týmu za skvěle zorganizovanou dovolenou a krásné zážitky. Také bych chtěl poděkovat oběma našim skvělým průvodcům a příjemným společníkům - Petrovi Husákovi i Ottovi Veverkovi.
Přeji Vám hezký večer,
s pozdravem
Michal Vejvoda

Jižní a střední Vietnam, leden 2018

Nerada cestuji ve velké organizované skupině, kde je vše naplánováno na minuty a člověk se musí podřídit cestovní kanceláři. Rádi cestujeme sami a podpora Go2 nám ušetřila hodně času, bylo to pro nás pohodlné a přitom jsme si mohli vytvořit vlastní program. Od počáteční diskuse a rad, kam se ve Vietnamu podívat, kolik kde strávit času, po zajištění transferů do hotelů a na předem domluvené výlety, vše fungovalo tak, jak jsme si předem domluvili.
Vietnam je nádherná země a i díky Go2 jsme zde strávili skvělou dovolenou.
Zdravím, Ivana Votočková

Velká cesta Vietnamem, březen 2018

Dobrý den paní Dubcová, Když čtu hodnocení vašich klientů, tak si uvědomuji, že naše dovolená nebyla zas tak vyjimečná. Byla prostě stejně perfektní, jako všechny ostatní cesty které organizujete. Doposud jsme cestovali individuelně - bez cestovky, a tak dovedeme ohodnotit dobrou organizaci 14 denní cesty. Veškeré přesuny byly bez chyby - autobusy, loď, letadlo i vlak ( který bych z vaší nabídky nevypouštěl ) . Stejně dobrý byl i výběr hotelů - kvalita servisu i lokality byly výborné. Díky našemu průvodci p. Husákovi jsme se o Vietnamu a jeho lidech dozvěděli spoustu zajímavých informací. Po celou dobu zájezdu se o nás velmi dobře staral. Děkujeme za krásnou dovolenou, kterou jsme si chtěli užít, a taky jsme si ji užili. Březinovi

Poznávací zájezd do Vietnamu od severu k jihu, březen 2018

Dobrý den, paní Štěrbová! Jsem jedna z účastnic zájezdu do Vietnamu od 8.3.2018, který jste nám pomohla zařídit a upravit na základě našich požadavků. Chci Vám poděkovat za super připravený, zážitkový, zajímavý, poučný a opravdu nádherný zájezd vč. veškerého ubytování, které bylo nadstandardní. Také chci vyzdvihnout průvodce pana Petra Husáka, který byl nejen dobrým průvodce, také rádcem a během našeho pobytu i bezvadným kamarádem. Vše v klidu a humoru zvládal. Domnívám se, že nejsem sama z nás 28 lidí, které se zájezd velmi líbil a byla nadmíru spokojena. Od poloviny zájezdu (někdo od začátku) mělo spousty lidí velkou rýmu, kašel, bolest v krku, také průjem, ale vše jsme překonali. Dost lidí v produktivním věku bylo po příjezdu na neschopence, měli dokonce vysoké teploty. Tj. způsobeno převážně klimatizací, v letadle byla opravdu velká zima. To jen okraj, abyste byla i po této stránce v obraze. Přeji Vám příjemné, pohodové a teplé dny a hodně úspěchů ve Vaší další práci. Se srdečným pozdravem Ing. Olga Šťastná - bývalá pracovnice PRE

Luxusní zážitková dovolená Vietnam, duben 2018

Dovolená byla skvěle zorganizovaná a za 13 dní nemáme ani jednu negativní zkušenost nebo připomínku. Dovolená se nám moc líbila a příští rok máme v plánu jet na další místo s Vaší cestovní kanceláří. Nesvadbová

Zájezd od severu k jihu a relax na plážích Nha Trang, únor 2018

Dobry den, moc dekujeme za uzasny zazitek spojeny s nasi cestou po Vietnamu. Vse bylo dokonale zorganizovano, vcetne pekneho pocasi :-)) nikde se nic nezadrhlo. Velky dik patri Vasemu pruvodci Jarynovi, ktery se nas ujal a poskytl hned na uvod nasi cesty cenne rady a tipy, jak se ve Vietnamu chovat, co kde jist a kam se jet podivat. Dekujeme za zorganizovani cesty, ktera nam poskytla moznost poznat zivot v teto zajimave a dynamicky se rozvijejici zemi. Pevne verim, ze to nebyla nase posledni cesta s Vasi cestovni kancelari. S diky, Andrea Srbová

Vietnam a Kambodža pro každého, průvodcovaný, 2017

Vrátili jsme se z Vietnamu z dovolené od Vaší CK. Obě Vaše kolegyně Karolína Matějčková i delegátka Lucie Pštrosová byly perfektní. Lucka nenechala nikdy nic nedořešené, všem dělala, co na očích viděla, pokud neměla odpověď připravenou, "vygooglila" nebo jinak zjistila. Moc děkujeme! Jana a Milan Vokrouhlíkovi

Vietnam od severu k jihu, duben 2017

V termínu 10.4.2017 - 23.4.2017 jsme navštívili cestovní kanceláří Go2 Vietnam - Od severu k jihu. Už od začátku byla spolupráce s cestovní kanceláří super – začalo to nejprve návrhem programu pak obstaráním letenek dle našeho přání a pak ve finále podrobným itinerářem, vouchry na ubytování , vnitrostátní letenky atd. Hlavně bych chtěla poděkovat pí. Karolíně Matějíčkové za její přístup – milá, ochotná prostě na svém místě. Zájezd se nám moc líbil,páni průvodci v Hanoji p.Dungana a v Saigonu p.Ondřej Slowik byli též super – spousta informací. Tuto cestovní kancelář doporučujeme. Aleš a Jana Zárubovi

Vietnam 2017

Dobrý den, paní Karolíno Matějčková, vrátili jsme se z krásné, avšak cestovatelsky náročné dovolené ve Vietnamu. Celá organizace zájezdu, od plánování cesty (kdy jet, co vidět, kde přespat, čím cestovat), až po samotnou realizaci, probíhala ne jedničku. Itinerář Vámi podrobně vypracovaný byl po celou takovou biblí našeho zájezdu, bez něj jsme nedali ani ránu :-) - kde spíme, kdo pro nás přijede, v kolik hodin, kam se zrovna vydáme, typy na zajímavá místa a všeobecné informace) - to vše stále připravené a v pohotovosti. Klidný spánek mně přinášel hlavně pocit, že v případě jakýchkoliv potíží mohu kontaktovat pověřené osoby, Lucii Pštrosovou i Levana, ti nám byli vždy věrnými rádci na telefonu, čehož jsme několikrát využili. Blíží se vysvědčení, tak mě napadá, pokud by realizační tým našeho asijského tripu stál o hodnocení své práce, dostali by od nás samé jedničky! Simona Petříková P.S.: již spřádáme plány na další cestu.....

Zájezd Velká cesta Vietnamem, únor 2017

Vrátili jsme se z Vietnamu z dovolené od Vaší CK. Obě Vaše kolegyně Karolína Matějčková i delegátka Lucie Pštrosová byly perfektní. Lucka nenechala nikdy nic nedořešené, všem dělala, co na očích viděla, pokud neměla odpověď připravenou, "vygooglila" nebo jinak zjistila. Moc děkujeme! Jana a Milan Vokrouhlíkovi

Zájezd To nejlepší z Vietnamu, duben 2017

Dobrý den, paní Karolíno Matějčková, vrátili jsme se z krásné, avšak cestovatelsky náročné dovolené ve Vietnamu. Celá organizace zájezdu, od plánování cesty (kdy jet, co vidět, kde přespat, čím cestovat), až po samotnou realizaci, probíhala ne jedničku. Itinerář Vámi podrobně vypracovaný byl po celou takovou biblí našeho zájezdu, bez něj jsme nedali ani ránu :-) - kde spíme, kdo pro nás přijede, v kolik hodin, kam se zrovna vydáme, typy na zajímavá místa a všeobecné informace) - to vše stále připravené a v pohotovosti. Klidný spánek mně přinášel hlavně pocit, že v případě jakýchkoliv potíží mohu kontaktovat pověřené osoby, Lucii Pštrosovou i Levana, ti nám byli vždy věrnými rádci na telefonu, čehož jsme několikrát využili. Blíží se vysvědčení, tak mě napadá, pokud by realizační tým našeho asijského tripu stál o hodnocení své práce, dostali by od nás samé jedničky! Simona Petříková P.S.: již spřádáme plány na další cestu.....

Vietnam od severu k jihu a relax na plážich ostrova Phu Quoc, prosinec 2017

Dobrý den, vrátili jsme se 22.12.2017. Dovolená byla super!!!, moc se nám líbila. Všechno šlo podle plánu, transfery z a na letiště, do zátoky Halong - mimochodem plavba lodí byla úžasná. Taktéž delegáti byli oba moc fajn, všude nás provedli a všechno ukázali. Chci ještě poděkovat paní Terezce za tip na terasu 9. patrového hotelu v Saigonu - byla tam úžasná vyhlídka a výborné drinky. Byli jsme moc spokojeni i výběrem hotelů. Takže bych Vám chtěla moc poděkovat za celou organizaci naší dovolené a vůbec nemám co vytknout. Přeju veselého Silvestra a vše nejlepší do nového roku. Kociánová PS: Pokud budu ještě v budoucnu plánovat exotickou dovolenou, určitě se na Vás obrátím.

Vietnam, To nejlepší ze severního Vietnamu, prosinec 2017

Dobrý den Karolíno, ano, jsem zpátky. Dovolená se velmi vydařila, všechno klapalo po organizační stránce výborně. Oba průvodci udělali také dobrou práci, takže děkuji za zprostředkování spousty zajímavých cestovatelských zážitků! S pozdravem, Josef Pojsl

Vietnam 2017: Vietnam od severu k jihu

V termínu 10.4.2017 - 23.4.2017 jsme navštívili cestovní kanceláří Go2 Vietnam - Od severu k jihu. Už od začátku byla spolupráce s cestovní kanceláří super – začalo to nejprve návrhem programu pak obstaráním letenek dle našeho přání a pak ve finále podrobným itinerářem, vouchry na ubytování , vnitrostátní letenky atd. Hlavně bych chtěla poděkovat pí. Karolíně Matějíčkové za její přístup – milá, ochotná prostě na svém místě. Zájezd se nám moc líbil,páni průvodci v Hanoji p.Dungana a v Saigonu p.Ondřej Slowik byli též super – spousta informací. Tuto cestovní kancelář doporučujeme. Aleš a Jana Zárubovi

Vietnam, podzim 2017

Dobrý den, paní Matějčková, ve víru vážných rodinných událostí jsem úplně zapomněla odpovědět na Váš e-mail, omlouvám se za to. Cesta po Vietnamu, ať už po severní nebo jižní části, byla úžasná, zajímavá, poučná a velmi obohacující. Opravdu jsme si ji s přáteli velice užívali a každému zájemci o cestování ji budeme doporučovat. Děkujeme zdvořile za Vaše služby a budeme se těšit, že jich, po zkušenostech, zase někdy využijeme. Přejeme Vám klidný adventní čas, krásné Vánoce a, nejen do nového roku, pevné zdraví, štěstí, pohodu, spokojenost a hodně nadšených turistů. Věra a Miroslav Ivanovi

Vietnam, Krásy severního Vietnamu a pláže ostrova Phu Quoc, listopad 2017

Dobrý den, jsme v pořádku zpět a rád bych touto cestou poděkoval vaší CK za skvělou přípravu celého zájezdu. Musím vyjádřit naši velkou a povšechnou spokojenost, počínaje ubytováním, transfery, úrovní místních průvodců (pouze místní dialekt angličtiny mohl dělat občas trošku problémy) a časovou organizací zájezdu. Za celý pobyt nenastala žádná vážnější komplikace. Co nás překvapilo - příjemně - byla úroveň ubytování ve všech destinacích, a celkově úroveň i dalších služeb nám poskytovaných, přátelskost a zájem ze strany lidí, v jejichž péči jsme se průběžně ocitali a kteří se o nás při naší cestě starali. Vzhledem k tomu, že se jednalo již o druhou cestu s vaší CK (první byla Indonésie ), musím říci, že se vám stále daří držet velmi vysokou úroveň služeb, poskytovaných individuálním cestovatelům a moc rádi s vámi vyrazíme poznávat další destinace. Za celou naší skupinu 6 osob ještě jednou děkuji -- MUDr.Slavomír ŠMÍD

Vietnam, Luxusní zážitková dovolená, listopad 2017

Karolínko, dobrý den, dovolenou máme za sebou a jsme opětně v plném pracovním nasazení, takže skoro, jako by ani žádná nebyla..... :-))))) Především jsem chtěla poděkovat za Váš kontakt na pana Čapka, byl nám po celou cestu podporou na telefonu a vždy hned vše plně řešil, opravdu se nám věnoval a zařizoval potřebné. S jeho průvodcováním jsme byli velice spokojeni, dozvěděli jsme se mnoho zajímavého, byl příjemným a zajímavým společníkem. Moc ho pozdravujte a ještě jednou od nás prosím pozdravujte. Hotely byly velmi dobře vybrány, jak svým umístěním tak vybavením a kvalitou poskytovaných služeb. Pobyt na lodi byl úžasný, velmi komfortní, jen to zrovna byly mlžné dny a zrovna nebylo moc na fotografování, ale to není na reklamaci u Vás..... S poděkováním a přáním hezkého dne Světlana Farská

Vietnam, To nejlepší z Vietnamu a chrámy Angkor Wat, listopad 2017

Dobrý den paní Matějčková, velice se omlouvám za zpožděnou odpověď. Vietnam je obrovská, nádherná země a my jsme velice rádi, že jsme ji mohli alespoň trochu poznat díky GO2. Seznámili jsme se se spoustou milých a přátelských místních obyvatel a poznali jejich způsob života a místní zvyky. Užili jsme si ji plnými doušky. Vietnam nás velice překvapil svými moderními městy a zároveň tradičním životem lidí na vesnicích. Jsme rádi, že jsme ho prostřednictvím GO2 mohli poznat. Víme, že naplánovat a do posledních detailů zorganizovat takovou cestu není vůbec jednoduché a až na pár drobností, všechno fungovalo na jedničku. Ještě jednou Vám moc děkujeme a budeme se těšit na další cesty s GO2. S pozdravem Dana a Petr Skřičkovi

Vietnam, To nejlepší z Vietnamu a relax na ostrově Phu Quoc, říjen 2017

Vážená paní Matějčková, v pořádku jsme se vrátili z našeho cestování po Vietnamu, naštěstí den před začátkem řáděním tajfunu. Program cesty a jeho organizační zajištění je z naší strany hodnocen velmi kladně, cesta byla časově velmi dobře zvládnutelná s dostatečným prostorem na prohlídku jednotlivých lokalit. Překonávání velkých vzdáleností různými druhy dopravy se dalo zvládnout bez potíží. Naši průvodci, jak česky, tak i anglicky mluvící (Ha Long), byli spolehliví, dobrou znalostí lokalit a vietnamských reálií přispěli k našemu bližšímu poznání Vietnamu. Ochotně reagovali na naše přání a navíc byli příjemnými společníky. Velice kladně hodnotíme výběr hotelů v centru jednotlivých měst - výborná úroveň, skvělé služby a ochota personálu. Rovněž výběr Mercury resortu na ostrově Phu Quoc pro nás neměl chybu - klidný resort v příjemném prostředí přímo u moře a zároveň v nevelké vzdálenosti od rušného centra. Velkým překvapením pro nás bylo prakticky kdekoliv dostupné Wi-Fi připojení bez poplatků a na vysoké technické úrovni. Velkým zážitkem ve Vietnamu je místní stravování - výborné jídlo v restauracích i na ulicích. Děkujeme za vzornou péči vaší CK včetně okamžitého informování o aktuálních změnách. S pozdravem Trojáčkovi a Stixovi

Vietnam od severu k jihu a relax na plážich Nha Trang, říjen 2017

Dobrý den, ano, už jsme zpátky a dovolená se nám velmi líbila! Nevím jaký formát by měla ta recenze mít, ale mohu říct, že co se týká služeb, poskytovaných vaší agenturou, bylo vše bezchybné a výborně připravené. Velmi jsme ocenili bohaté informace, které jsme obdrželi před odjezdem, osobní přístup vaší agentury i servis během naší cesty v podobě pana Čapka, na kterého jsme se párkrát obrátili s žádostí o řešení (sice ne úplně zásadních, ale přece jen) problémů, které vznikaly především díky trochu odlišné mentalitě místních (např. nedochvilnost a asi holt jiný smysl pro "common sense", než by člověk očekával např. od Evropanů). Obecně řečeno, Vaše služby (které jsou v našem prostoru kvalitativně úplně jiná liga, než co bych asi očekával) mohu jen doporučit, což už jsem také jednou udělal! Pokud jde o problémy, na které jsme narazili: V Hanoji jsme narazili na problém, kdy jsme byli ubytováni v pokoji o třídu níže, než jsme měli objednaný (místo avizovaného Deluxe jsme byli v Classic). Toho jsme si všimli až po dvou nocích. Recepční zpočátku hodně mlžila ohledně důvodů (lidé, kteří měli pokoj uvolnit zůstali nakonec déle; pokoj, který jsme původně dostali je větší [což prokazatelně nebyl], atd.), pročež jsem byl donucen požádat o rozhovor s nadřízenou. Po tomto rozhovoru jsme dostali pokoj, který jsme dostat měli. Tyto věci řešit mi bylo poněkud nepříjemné, neboť ve Vietnamu jsou všichni velmi milí (ale zjistili jsme, že to asi nebude vždy upřímné). Odvoz turistů by měl mít jednotná pravidla ohledně toho, kde na turisty čekat tj. např. při příletu být hned u východu ze zóny cestujících (stalo se nám, že jsme jednou našli náš odvoz [který navíc přijel se spožděním] až před budovou letiště), resp. by řidiči měli jednotně vejít do foyer hotelu [v Saigonu řidič pravděpodobně nějak předpokládal, že na něho budeme v tom dusnu čekat venku]. -- Jsou to ale jednotlivé případy, nevím, jaké mají řidiči instrukce a nakolik se jimi řídí. Navíc, toto všechno asi organizuje vietnamská strana, která také funguje po svém. Celkově jsme si dovolenou užili a za danou cenu jsme dostali podle mě hodně dobrý standard celého pobytu, takže jsme spokojeni! S pozdravem, Roman Madzia

Vietnam, To nejlepší z Vietnamu, březen 2017

Nádherná dovolená, organizačně perfektně vypracovaná do detailu, krásné ubytování, milí průvodci.

Vietnam, Velká cesta Vietnamem únor 2017

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za úžasnou dovolenou ve Vietnamu, ze které jsme se vrátili v pondělí. Zájezd byl plný úžasných zážitků a to do značné míry díky Lucii, která se o nás výborně starala. Musím také pochválit výborný výběr hotelů. Jako bonus bylo setkání s šéfem Vaší CK, který se k nám jako mimochodem přidal a jehož identita nám byla prozrazena později. Byly to dva týdny mimořádných zážitků!Miroslav Lorenc

Vietnam, To nejlepší z Vietnamu a pláže ostrova Phu Quoc" duben 2017

Dovolená proběhla dle našich představ. Ve Vietnamu se nám moc líbilo. Organizace zájezdu byla excelentní. Všechno probíhalo dle itineráře, nikde nenastal žádný zádrhel. Jen jediná drobnost, kdy v itineráři při výletu na Mekong byl uveden jiný čas odjezdu (naštěstí dřívější). Velice nás překvapilo, že při takové "šílené" dopravní situaci v Hanoji a Saigonu jsou řidiči schopni být všude včas. Velká pochvala Vaší cestovní kanceláři a v budoucnu jistě opět využijeme.

Vietnam, To nejlepší z Vietnamu a pláže ostrova Phu Quoc, listopad 2016

Ilona a Jaroslav Chýlovi Tak jsme šťastně z Vietnamu doma. Chtěli bychom poděkovat všem, kdo se podílel na přípravě naší cesty do Vietnamu. Byla to skvělá dovolená. Náš obdiv patří zorganizování celého zájezdu do nejmenších detailů, kdy vše probíhalo naprosto bez chyby. Načasování, výběr hotelů př. Hanoi, ostrov Phu Quoc, ale i průvodců př. slečna Lucie, výběr destinací př. ostrov Cat Ba s celým programem atd. Děkujeme!

Vietnam 2016

Jitka Matrasová Ráda bych Vám poděkovala za naši naprosto bezchybnou dovolenou ve Vietnamu! Vše fungovalo perfektně. Vždy jsme měli naprosto přesně odvoz, průvodce, zajištěn hotel. Moc jsme si to užili a doufáme, že Vaše služby opět využijeme :-) Pár postřehů: - NP Ba Be - úplně skvělý a líbil se nám asi nejvíce. Turistů tam bylo minimálně! - Hotel v Ha Noi ORIENTAL SUITES - vždy jsme se tam vraceli odpoledne jen na jednu noc. Celkem čtyři noci. Hotel byl bezvadný a personál milý a ochotný. Bylo to jako vracet se domů. - Průvodce Levan (Mr Hoan) - vše velmi ochotně udělal dle našeho přání, naprosto spolehlivý, ke konci v podstatě náš kamarád. - Sapa - není co vytknout - Výlet Halong - krásné, ale plné turistů. Příště bych asi zvolila jen jeden den. Loď byla vybraná výborně. Jídlo na ní skvělé. - Město Hoi An - nádhera. Byla jsem nadšena a možná bych i strávila dva dny. - Phu Quoc - hotel na krásném místě, recepce trošku slabší, ale v celku OK. - Saigon - průvodce skvělý a velmi se mi líbila továrna na sladkosti a výlet kanálem na loďce. Asi by se tam dalo strávit taky více času. No ale to by musela být naše dovolená delší. Tak toto jsou mé postřehy. Z Vaší strany naprosto dokonalá organizace. Ještě jednou díky!

Vietnam 2016

Eva Vítková Vše bylo perfektně zorganizované a neměli jsme žádný problém. Všude nás čekali, jak bylo domluveno. Vaši kancelář všude doporučuji a myslím, že vašich služeb určitě ještě využijeme. Ještě jednou děkuji.

Vietnam 2016

V pondělí jsme se vrátili z naší cesty po Vietnamu, kterou jste nám opravdu skvostně zorganizovali. Chtěla bych vám za nás i naše kamarády srdečně poděkovat. Opravdu to nemělo chybu! Luxusní ubytování ve všech hotelích vč. příjemného personálu. Navíc denně zdarma voda na hotelu, při transferu, i na lodi - prostě všude:-)) takže 4 litry, které jsme si na počátku koupili nebylo možno vypít. Všechny transfery jsme absolvovali velmi pohodlně sami čtyři v autě pro 10 lidí! Luxusní kajuta s terasou, perfektní jídlo i prohlídka jeskyně bylo spolu s nádhernou přírodou Halongu to nejkrásnější při pobytu. Klidně můžete poradit klientům, že si nemusí brát hygienické potřeby. Denně na všech hotelích jsme dostali nový kartáček, pastu, holítko, šampon, sprch. gel, tělové mléko. To jsme ještě nikdy na cestách nezažili! Hotel v Hanoji perfektně zvolen - ve staré čtvrti - v centru dění! Sapa také neměla chybu! Ještě bychom poradili, pokud někdo zvolí prohlídku Hoi An, aby po příletu zůstal v luxusním bazénu na hotelu a město si prohlédl až večer při osvětlení stovkami lampionů - byla to nádhera! Zatímco přes den bylo velké horko a stánkaři přebili veškerou historii. Pláže v Nha Trang byly nádherné, jen plavání jsme si příliš neužili, protože byly ohromné vlny. Dle informací domorodců, jsou tam takové vlny stále. Takže na plavání jiná lokalita. Poděkování patří také delegátce Lucii i panu Hoanovi. Oba byli perfektní! S našimi kamarády jsme již procestovali řadu zemí od Ameriky, Brazílie, Aljašky ještě hodně dalších. Takže opravdu máme srovnání a pokud budeme zvažovat další cestu, určitě oslovíme vaši CK GO2.Rodina Žochova a Zavadilova

Vietnam 2016

Velice děkujeme za báječný zájezd do Vietnamu a Kambodži, který jsme absolvovali v listopadu 2016. Celý zájezd byl předem dokonale připravený, před odjezdem jsme dostali podrobně vypracovaný itinerář naši cesty. Lety pěkně navazovaly a po každém příletu na nás čekal řidič, který nás odvezl do hotelu. Hanojí a Sapou nás provázela slečna Pštrosová. Je velice ochotná, vstřícná, v námi navštívených místech se dobře vyzná, kdykoliv jsme chtěli vidět něco mimo itinerář, nebyl pro ni problém to zařídit. Je sympatická a o Vietnamu má výborné znalosti. Všechna navštívená místa byla překrásná a žádné z nich bychom napodruhé nevynechali. Průvodci uměli vždy pěkně anglicky a byli též velmi vstřícní a ochotní. Všechny hotely byly na vynikající úrovni, personál vždy velmi ochotný. Po příjezdu do každého z nich jsme měli květinovou výzdobu pokoje ve stylu honeymoon. Jsme moc rádi, že jsme si na naši dovolenou vybrali právě Vás a doufáme, že budeme mít příležitost Vašich služeb opět využít. Děkujeme za vynikající zážitek a přejeme spoustu spokojených klientů.Ondřej Němeček

Vietnam 2016

Vrátily jsme se s kolegyní z Vietnamu a můžeme obě konstatovat, že zájezd byl úžasný. Plán navštívených destinací byl moc dobře sestaven. Zájezd nebyl fyzicky náročný, ani pro důchodkyně. Odlety a přepravené taxi navazovaly bez problémů. Ani člověk, který neovládá anglický jazyk nebyl ztracen. Musíme pochválit fundovanou průvodkyni v Hanoji, paní Lucii Pštrosovou za její vyčerpávající výklad o Hanoji a za pomoc na mobilu, který jsme využily. Je to moc dobrý nápad mít možnost se informovat v případě problému. Ubytování v hotelech bylo nad očekávání luxusní. Nemůžeme nic vytknout a můžeme jen konstatovat, že zájezd splnil naše požadavky. Moc a moc děkujeme a zůstáváme.Hana Barcalová

Vietnam 2016

Velmi Vám a vaší společnosti CK Go2 děkujeme za perfektní a naprosto bezchybné zajištění a zorganizování naší individuální dovolené ve Vietnamu. Program byl připraven skvěle, bez sebemenšího problému. Vše klapalo výborně a dovolenou jsme si užili. Poděkování patří taky Vašim průvodcům, Lucii Pštrosové (v Sapě a Hanoji) a Ondřejovi Slowikovi (delta řeky Mekong) za profesionální úroveň, ale zejména ochotu a snahu vyhovět. Toto byla naše třetí dovolená, kterou jste nám připravovali a opět vše skvělé. Přeji Vám i Vaší CK Go2 spokojené cestovatele. Rodina Měrkova a Paroulkova.

Vietnam 2016

Dovolenou jsme si velice užili. Vše bylo naplánováno do nejmenších detailů a vše také tak proběhlo. Na letištích na nás vždy čekal transfer do hotelu, před hotelem vždy včas transfer na výlety. Všechny hotely byly přiměřeně kvalitní a čisté, personál velice vstřícný a co je nejdůležitější, oceňoval jsem, že lokace hotelů byla vždy prvotřídní, tedy vždy velice blízko historickým centrům měst a památkám. Slečna Lucie se nám věnovala celý den při prohlídce Hanoje a postupně zodpovídala všechny naše všetečné otázky. Tímto bychom jí chtěli ještě jednou velice poděkovat. Nejkrásnější byl samozřejmě dvoudenní výlet do Dračí zátoky. Krásná příroda, sice horší počasí, ale užili jsme si to. Trochu litujeme, že na výlet na řeku Mekong onemocněl náš původně avizovaný česky mluvící průvodce. Paní, která nás doprovázela, byla sice milá, ale rozhodně nefungovala jako průvodkyně. Naši dovolenou jsme zakončili prohlídkami překrásného komplexu chrámu Angkor. Byl to překrásný zážitek a anglicky hovořící průvodce se o nás spolu s řidičem starali prvotřídně. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za bezchybně zorganizovanou dovolenou! Děkuji a jsem s pozdravem.Rodina Němcova

Vietnam, To nejlepší z Vietnamu, 2016

Chtěl bych za celou skupinu poděkovat za krásnou dovolenou. Jako vždy jsem byl s kompletní organizací maximálně spokojen. Také bych chtěl velice pochválit kolegyni Lucii, které má velké vědomosti o lokalitách Vietnamu a její průvodcování bylo skvělé. Malá poznámečka, pro příště musíte ještě tučnějším písmem napsat hlavně pro ženské posádky, že opravdu, ale opravdu může být hlavně v horách zima. Naše dámy opravdu do poslední chvilky nechtěly připustit, že je potřeba do kufru přibalit i něco teplejšího. Naštěstí vše bylo vyřešeno během chvilky a všichni chodili v bundách North Face a botách Nike. Jediné mínus to znamenalo pro chlapské peněženky. Takže ještě jednou moc díky a snad zase za rok v jiné lokalitě s GO2.Vladan Žůrek

Vietnam, Velká cesta Vietnamem únor 2016

Chci Vám alespoň e-mailem poděkovat za velmi pěknou dovolenou ve Vietnamu. Co opravdu nemělo chybu, tak byla organizace všech přesunů. Delegátka Lucie Pštrosová se o nás starala po celou dobu pobytu i když už jsme s ní nebyli na žádném výletu. Jediné, co jsem si trochu představoval jinak, byly plovoucí trhy na Mekongu. Za Novotné i Balákovi můžeme jedině doporučit zájezdy od Vás. Díky za pěkný poznávací zájezd do Vietnamu.Novotní a Balákovi

Vietnam 2016

Na Vietnam vzpomínáme v tom nejlepším, stejně jako na služby kanceláře. Lucie Pštrosová je i přes mladý věk velkou profesionálkou a patří jí velký dík!Michal Palinek

Vietnam, Velká cesta Vietnamem, únor 2016

V pondělí jsme se vrátili z krásného zájezdu, na který určitě hned tak nezapomeneme. Všechno bylo na jedničku včetně perfektně zvládnuté organizace, nemluvě o kvalitě a servisu hotelů, dopravy, ale hlavně o perfektní a obětavé práci Lucky, na kterou budeme vzpomínat. Ještě jednou díky . Hodně spokojenosti a úspěchů Vám i celému kolektivu!Zdeňka a Vladimír Hanáčkovi

Vietnam, Krásy Vietnamu od severu k jihu, listopad 2016

Ráda bych Vám poděkovala za naši naprosto bezchybnou dovolenou ve Vietnamu! Vše fungovalo perfektně. Vždy jsme měli naprosto přesně odvoz, průvodce, zajištěn hotel. Moc jsme si to užili a doufáme, že Vaše služby opět využijeme :-) Pár postřehů: - NP Ba Be - úplně skvělý a líbil se nám asi nejvíce. Turistů tam bylo minimálně! - Hotel v Ha Noi ORIENTAL SUITES - vždy jsme se tam vraceli odpoledne jen na jednu noc. Celkem čtyři noci. Hotel byl bezvadný a personál milý a ochotný. Bylo to jako vracet se domů. - Průvodce Levan (Mr Hoan) - vše velmi ochotně udělal dle našeho přání, naprosto spolehlivý, ke konci v podstatě náš kamarád. - Sapa - není co vytknout - Výlet Halong - krásné, ale plné turistů. Příště bych asi zvolila jen jeden den. Loď byla vybraná výborně. Jídlo na ní skvělé. - Město Hoi An - nádhera. Byla jsem nadšena a možná bych i strávila dva dny. - Phu Quoc - hotel na krásném místě, recepce trošku slabší, ale v celku OK. - Saigon - průvodce skvělý a velmi se mi líbila továrna na sladkosti a výlet kanálem na loďce. Asi by se tam dalo strávit taky více času. No ale to by musela být naše dovolená delší. Tak toto jsou mé postřehy. Z Vaší strany naprosto dokonalá organizace. Ještě jednou díky!

Vietnam 2015

Dovolená proběhla dle našich představ. Ve Vietnamu se nám moc líbilo. Organizace zájezdu byla xcelentní. Všechno probíhalo dle itineráře, nikde nenastal žádný zádrhel. Jen jediná drobnost, kdy v itineráři při výletu na Mekong byl uveden jiný čas odjezdu (naštěstí dřívější). Velice nás překvapilo, že při takové "šílené" dopravní situaci v Hanoji a Saigonu jsou řidiči schopni být všude včas. Velká pochvala Vaší cestovní kanceláři a v budoucnu jistě opět využijeme. Karolína Janečková

Vietnam 2015

Nádherná dovolená, organizačně perfektně vypracovaná do detailu, krásné ubytování, milí průvodci. Alena Pštrosová
AKTUÁLNĚ