Letenky Vietnam

LETENKY DO VIETNAMU BEZ POPLATKŮ

Rezervujte letenky do Vietnamu bez rezervačních poplatků s garancí nejlepší ceny. Úzce spolupracujeme s vybranými leteckými společnostmi, které Vám nabídnou výhodné ceny pro klienty CK Go2.

VNITROPŘELETY -  CESTUJTE LEVNĚ A EFEKTIVNĚ

Využitím vnitrostátních přeletů ušetříte nejenom peníze, ale i čas při přesunech mezi destinacemi Vietnamu. Naše znalosti místního prostředí a dlouhodobá specializace na Vietnam Vám přijdou vhod.

Letenky Vietnam

Letenky do Vietnamu s Go2Vietnam - výhody

Využijte možnosti stop-over - cestou se zastavte třeba v Bangkoku, Dubaji, Hongkongu, Kuala Lumpuru, Singapuru nebo Soulu bez nutnosti platit za letenku více!

Optimalizace zdarma - uspoříte čas i peníze při správné kombinaci itineráře a letenek jako celku - průměrná úspora od 2 000 CZK/os.

Letenky do Vietnamu: Odlety Praha, Vídeň, Evropa ceny se pohybují od 14 000 Kč/os., když jsou letenky v akci.

 

Nekupujte si zpáteční letenku ze stejného místa příletu do Vietnamu. Přistaňte v Saigonu, odlétejte z Hanoje (nebo obráceně). Úspora času a peněz.

Letenky Vietnam

Open Jaw letenky Vietnam - rozdílné místo příletu a odletu

Open Jaw letenka - letenka do Vietnamu s rozdílnou příletovou a odletovou destinací je nejvhodnější pro návštěvu Vietnamu. Cestu obvykle začnete v Hanoji a skončíte v Saigonu (vzdálenost cca 2 000 km). Open Jaw letenky se většinou špatně (draze) hledají v letenkových vyhledávačích online. Doporučujeme kontaktovat CK Go2 pro jejich rezervaci. Cena je obdobná jako u standardní letenky se stejným příletovým a odletovým místem, ušetříte tedy cca 2 000 Kč/os. za přelet.

Letenky Vietnam

Letenky Vietnam - tipy k nákupu

Začněte nejprve plánem cesty, potom hledejte vhodnou letenku. Rezervaci proveďte minimálně 3-4 měsíce před odletem do Vietnamu. Nejdražší letenky bývají kolem Vánoc a v období letních prázdnin. Nejvíce obsazené bývají linky v pátek a sobotu.

Pro nejvýhodnější ceny letenek do Vietnamu ve spojení s kvalitním plánem cesty kontaktujte přímo naši kancelář v Praze.

Doporučujeme zvolit rozdílnou příletovou a odletovou destinaci (Open Jaw) při příletu do Hanoje a odletu Saigonu nebo obráceně. Ušetříte čas i peníze.

Letenky Vietnam

Vnitrostátní přelety - úspora peněz i času

Rezervujeme vnitrostátní přelety do všech destinací ve Vietnamu se všemi leteckými společnostmi (i nízkonákladovými). Na základě našich zkušeností Vám sestavíme efektivní itinerář s přelety, kterými ušetříte spoustu času a především peněz.

Letenky Vietnam

Efektivní kombinace letenek a itineráře - výrazná finanční a časová úspora

Díky dlouhodobé spolupráci CK Go2 Vietnam s leteckými společnostmi jsme schopni zajistit pro klienty bezplatnou a nezávaznou rezervaci letenek do doby, než optimalizujete Váš program ve Vietnamu. Snažíme se, aby se naši zákazníci vyvarovali častého scénáře: nákup letenky a poté složité přizpůsobování cesty a itineráře.

„Vietnam nás nadchnul, vše bylo skvěle zorganizované! určitě pojedeme i do dalších destinací vaší cestovky. Děkujeme za pěkné chvíle!"

pan Novotný s rodinou

Užitečné rady