Letenky Vietnam

Letenky do Vietnamu bez poplatků

Rezervujte letenky do Vietnamu bez rezervačních poplatků s garancí nejlepší ceny. Úzce spolupracujeme s vybranými leteckými společnostmi, které Vám nabídnou výhodné ceny pro klienty CK Go2.

  • Letenka do Vietnamu s rozdílnou příletovou a odletovou destinací je nejvhodnější pro návštěvu Vietnamu.
Alena Lundová
Garant destinace Vietnam

"Zapomeňte na Lenina, zkuste třeba Hočimina. Ve Vietnamu se nudit nebudete!"

neváhejte se na nás obrátit
+420 777 352 713

Vnitrostátní přelety - úspora peněz i času

  • Rezervujeme vnitrostátní přelety do všech destinací ve Vietnamu se všemi leteckými společnostmi (i nízkonákladovými).
  • Na základě našich zkušeností Vám sestavíme efektivní itinerář s přelety, kterými ušetříte spoustu času a především peněz.
Letenky Vietnam

Letenky Vietnam - tipy k nákupu

Začněte nejprve plánem cesty, potom hledejte vhodnou letenku. Rezervaci proveďte minimálně 3-4 měsíce před odletem do Vietnamu. Nejdražší letenky bývají kolem Vánoc a v období letních prázdnin. Nejvíce obsazené bývají linky v pátek a sobotu.

Pro nejvýhodnější ceny letenek do Vietnamu ve spojení s kvalitním plánem cesty kontaktujte přímo naši kancelář v Praze.

Víte, že...

Při placeni si Vietnamci nechají vrátit peníze zpět do posledního dongu. Neoficiálním platidlem jsou žvýkačky nebo bonbóny, které nahrazují bankovky nižší než 500 dongů.

Letenky Vietnam

Open Jaw letenky - rozdílné místo příletu a odletu

Open Jaw letenka - letenka do Vietnamu s rozdílnou příletovou a odletovou destinací je nejvhodnější pro návštěvu Vietnamu.

Cestu obvykle začnete v Hanoji a skončíte v Saigonu (vzdálenost cca 2 000 km).
Open Jaw letenky se většinou špatně (draze) hledají v letenkových vyhledávačích online. Doporučujeme kontaktovat CK Go2 pro jejich rezervaci. Cena je obdobná jako u standardní letenky se stejným příletovým a odletovým místem, ušetříte tedy cca 2 000 Kč/os. za přelet.

Letenky Vietnam

Efektivní kombinace letenek a itineráře - výrazná finanční a časová úspora

Díky dlouhodobé spolupráci CK Go2 Vietnam s leteckými společnostmi jsme schopni zajistit pro klienty bezplatnou a nezávaznou rezervaci letenek do doby, než optimalizujete Váš program ve Vietnamu.
Snažíme se, aby se naši zákazníci vyvarovali častého scénáře: nákup letenky a poté složité přizpůsobování cesty a itineráře.

NÁŠ TIP

Nekupujte si zpáteční letenku ze stejného místa příletu do Vietnamu. Přistaňte v Saigonu, odlétejte z Hanoje (nebo obráceně). Úspora času a peněz.

Průvodce ZDARMA

Chystáte se do Vietnamu? Stáhněte si našeho Velkého průvodce po Vietnamu ZDARMA!
Dozvíte se, kam se vydat, co ochutnat, jaké jsou nejlepší pláže, skrytá místa bez turistů a mnoho dalšího. Ke stažení ZDE.

Stop-over

  • Využijte možnosti stop-over - cestou se zastavte třeba v Bangkoku, Dubaji, Hong Kongu, Kuala Lumpuru, Singapuru nebo Soulu bez nutnosti platit za letenku více!
  • Optimalizace zdarma - uspoříte čas i peníze při správné kombinaci itineráře a letenek jako celku - průměrná úspora od 2 000 Kč/os.
  • Letenky do Vietnamu: Odlety Praha, Vídeň, Evropa ceny se pohybují od 14 000 Kč/os., když jsou letenky v akci.
 
AKTUÁLNĚ