Skupinové zájezdy na zakázku

Skupiny na míru - naše hřiště

Naší doménou jsou zájezdy pro uzavřené skupiny kamarádů a přátel, firemní zájezdy a tvorba tématických programů na zakázku.

  • skupiny přátel a rodiny s dětmi
  • kongresová turistika a firemní programy
  • golf a sportovní programy, jóga
  • oborové a profesní skupiny
  • amatérské i pokročilé fotografy
Tématické skupiny
Alena Lundová
Garant destinace Vietnam

"Zapomeňte na Lenina, zkuste třeba Hočimina. Ve Vietnamu se nudit nebudete!"

neváhejte se na nás obrátit
+420 777 352 713

Party přátel

Často se na nás obracejí skupiny kamarádů, kteří cestují do Vietnamu. Jaké jsou výhody oproti rezervaci standardního zájezdu s průvodcem?
Kromě toho, že si volíte s kým cestujete (asi mnohým z Vás čteme myšlenky), program zároveň ušijeme na míru přímo Vaší skupině.
Zvolíme nejvhodnější typ ubytování, aktivit i styl cestování - například zážitkovou jízdu vlakem nebo plavbu lodí po Mekongu, návštěva vinic v Dalatu nebo domorodých etnik v horách na severu.
Samostatnou kapitolou je výběr letenek - jedna z možností jak výrazně ušetřit. Také služby průvodce lze přiřadit jen na část programu. Vše záleží na dohodě.
Skupinové zájezdy na míru jsou často poptávané v dostatečném předstihu před odjezdem do Vietnamu. Jeden z hlavních důvodů jak můžeme celý program logisticky a cenově optimalizovat ve Váš prospěch.

Firemní zájezdy a kongresová turistika

Dlouhodobě se věnujeme organizaci firemních zájezdů a zajišťování doprovodných programů pro různé firmy a profesní skupiny . Dokážeme vyjít vstříc náročným a specifickým zadáním firemní klientely.
Ve Vietnamu máme dlouhodobě dohodnuté velmi dobré podmínky pro skupinové rezervace, dokážeme udržet cenu na uzdě při zachování vysoké kvality služeb.
Velkou výhodou jsou naši místní čeští průvodci, kteří dokážou pro skupinu zařídit "i nemožné".
Zároveň se snažíme i při vetším počtu klientů zachovat program co nejvíce autentický. I firemní klienti přeci nechtějí bezduchý program bez zážitků a zábavy.

Turistické skupiny v přírodě

Poznání autentických míst

Některé části Vietnamu si stále zachovali svoji mimořádnou autentičnost a kulturní rozmanitost. Stále více připravujeme speciální programy, kdy skupinám zajišťujeme program v místech nepoznamenaných turismem.
Pro příklad můžete si vybrat navštívit proslavenou zátoku Halong nebo vedlejší zátoku Lan Ha, která ještě není na turistickém radaru.
Horská panoramata s nádhernými výhledy si užijete nejen v pohoří Sapa , ale také v méně navštěvované, zato stejně malebné oblasti Ha Giang. Malebnou jezerní krajinu můžete obdivovat v Ba Be a kochat se jedinečnou exotickou flórou a faunou v Národním parku Cat Tien
Cestou velmi často využíváme autentické ubytování v homestay, které jsou čisté a cenově dostupné. Hostitelé jsou velmi vstřícní a přátelští.

Nadšenci do jógy

Jóga

Dlouhodobě spolupracujeme s vybranými hotely, které jsou svým zázemím a polohou optimální pro jógu nebo jiné druhy cvičení! Pokud navštěvujete kurzy jógy a rádi byste zažili Vietnam i se svoji skupinkou cestovatelů, ozvěte se nám.
Spolupracujeme s několika jogovými studii v Česku a na Slovensku, kteří mají s jogou ve Vietnamu dostatek zkušeností.

Gurmáni a objevitelé nových chutí

Gurmáni, milovníci dobrého jídla

Vietnamskou gastronomii nemusíme dlouze představovat. Mnozí z Vás mají tuto asijskou kuchyni velmi v oblibě.
Máte zájem vyzkoušet některý z 60 chodů podávaných při večeřích v královském paláci v Hue za dynastie Nguyen nebo máte naopak v oblibě svěží a chutné jídlo ze stánků na ulicích Saigonu nebo Hanoje?
Naši místní čeští průvodci vietnamské jídlo milují a Vy to poznáte na zájezdech zaměřených nejen vietnamské gastronomii
. Ať při odpoledních prohlídkách věnovaných jídlu v Saigonu nebo Hanoje nebo plavbám po řece Mekong, kdy ochutnáme lahůdky místní produkce přímo na trhu, tak při vícedenních gastronomickým zájezdech na míru po celém Vietnamu.

VÍTE, ŽE...

...kuchaři v pouličních stáncích vaří jen ze čerstvých surovin, často nepoužívají ani ledničku, není třeba. Jak suroviny spotřebují, ihned běží koupit nové do krámku vedle.

Sportovní a golfoví nadšenci

Golf a další sporty

Ve Vietnamu si přijdou na své i golfisté. Hřiště tu rostou jako houby po dešti, především v oblasti středního Vietnamu a na jihu u hezkých pláží. Doporučíme Vám vhodné golfové hřiště, stejně tak zajistíme konkrétní tee time!
Windsurging, kitesurfing a občas surfing v Mui Ne nebo třeba potápění a šnochlování u ostrova Phu Quoc .
Jste-li skupinka aktivních přátel, kteří chtějí objevování Vietnamu spojit se sportem, adrenalinem či dobrodružstvím, neváhejte se na nás obrátit.

Fanoušci armádní historie a koloniální architektury

Fanoušci armádní historie

I Vy si ve Vietnamu přijdete na své. Památky nejen z americko-vietnamské války jsou zachovalé a zajímavé z historického hlediska.
Program zájezdu Vám i Vašim přátelům na míru sestavíme tak, abyste kromě standardně navštěvovaných míst viděli také historické dominanty:

  • Tunely Cu Chi nedaleko Saigonu.
  • Palác Znovusjednocení a Muzeum pozůstatků války v Saigonu.
  • Vězení "hanojský Hilton".
  • Demiliratizační zóna nedaleko Hue.
  • .. a mnoho dalšího Vám do itineráře rádi zařadíme. Samozřejmostí je poutavý a zajímavý výklad profesionálního průvodce, který Vám poví víc, než se dočtete v leckterém papírovém bedekru.
Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

Vietnam je země otevřená i rodinám s dětmi z celého světa. Program zájezdu sestavujem nenáročně a uvolněně, abyste zemi cestovali v klidu a pohodě s svou celou rodinou.
Doporučíme vhodná místa k návštěvám, mimo jiné třeba zábavní parky, které malí cestovatelé bezesporu ocení.
Máme pro Vás vhodné hotely, které disponují vhodným zázemím pro děti. Samozřejmosti je vhodné letecké spojení tak, abyste do Vietnamu i zpět cestovali co nejkomfortněji.

Různé oborové a profesní skupiny

Rádi zajistíme dovolenou malým či velkým skupinám cestovatelů, kteří mají zájem poznat Vietnam ze speciální perspektivy svého oboru. Máme zkušenosti s plánováním zájezdů pro zěmědělské skupiny, kteří na místě objevují pěstování místních plodin.
Umíme zajistit dovolenou pro skupiny různorodého zaměření, buď profesního nebo zájmového.
Ať už se jedná o vinaře, historiky či nadšené kuchaře, vždy se Vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc a zajistit na místě nezapomenutelné zážitky.

Amatérští i pokročilí fotografové

Amatérští i pokročilí fotografové

Na své si ve Vietnamu přijdou i milovníci fotografie. Země je barevná, fotogenická, přírodní scenérie nezapomenutelné, lidé přívětiví a milí.
Snadno si tak ze své dovolené přivezete nádherné fotografie, které Vám budou po zbytek života připomínat jedinečnou dovolenou v této krásné zemi.
K dispozici máme i místní fotografy, kteří znají vhodné lokace pro fotografování během cesty.

Milovníci vietnamské kávy a čaje

Vinaře a milovníky kávy a čaje

Vietnam je kromě vyhlášeného jídla proslavený i skvělou kávou a čajem!
Vezmeme Vás na kávové plantáže a čajová políčka, kde se seznámíte s výrobou a nápoje ochutnáte.
Vinice najdete v podhůří Dalatu.

 
AKTUÁLNĚ