Nha Trang - nejznámější pláže

Nha Trang - nejznámější pláže
Nha Trang - nejznámější pláže

Plážové město

V Nha Trangu svítí slunce po celý rok a jsou zde také nejnižší srážky v celém Vietnamu. Příjemné klima v kombinaci s šestikilometrovou písečnou pláží a klidným mořem dělá z Nha Trangu populární destinaci pro turisty.

Kvalita prověřená cizinci

Zeptejte se západních cestovatelů, kde najdete nejhezčí moře ve Vietnamu. Jedna z nejčastějších odpovědí bude Nha Trang. Oblíbenost si Nha Trang zachoval dodnes jak u zahraničních, tak i místních turistů.

Městská pláž
Nha Trang - nejznámější pláže

Moře si nejlépe užijete v období sucha (červen-říjen) a také před druhou hodinou po poledni, pláž totiž navštěvují obyvatelé Nha Trangu po pracovní době. Pronajměte si lehátko, dejte si čerstvý kokos a lehké jídlo k tomu od plážových prodejců, místo pro plážové lenošení jako stvořené.

Ostrov Hon Mun
Nha Trang - nejznámější pláže

Poznávejte krásy korálů a fauny šnorchlováním či potápěním v kříšťálově čisté vodě. Na lodi se dostanete k ostrovům v okolí Nha Trangu a k tomu Vám zahraje místní kapela, kterou tvoří posádka lodě.

Čamské věže Po Nagar
Nha Trang - nejznámější pláže

Zachovalé 4 cihlové věže hinduistických Čamů, kteří obývali dnešní území Nha Trangu mezi 8. a 17. stoletím. Současné věže pocházejí z 12. století a byly vytvořeny z cihel předchůdce, který byl v minulosti vícekrát vypleněn a vypálen nájezdníky.

Vinpearl Land
Nha Trang - nejznámější pláže

Nejznámější zábavní centrum Vietnamu naleznete právě v Nha Trangu. Co Vám Vinpearl Land může nabídnout? Písečnou pláž, aquapark, akvárium, pouťové atrakce, videohernu, golfové hřiště, potápění. Na ostrov Hon Tre, na kterém se nachází Vinpearl Land, se dostanete s nejdelší lanovkou přes moře na světě.

Lázně
Nha Trang - nejznámější pláže

Nha Trang je známé svými lázněmi. Dopřejte si koupel v horkém pramenu, osvěžující bahenní lázeň, tradiční masáž nebo si zaplavejte u přírodního vodopádu.

Nha Trang je ideálním místem pro potápění. Viditelnost pod vodou se tu pohybuje průměrně od 15 do 30 m.