Dobré ráno, Vietname

cena od

39 890 Kč

typ zájezdu

individuální

termín

celoročně

délka

14 dní

 • vietnamská kuchyně
 • unikátní město Hanoj
 • metropole Saigon
 • plavba zátokou Halong
 • bahenní koupele v Nha Trang
Dovolená Vietnam
Dovolená Vietnam
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu
Vietnam od severu k jihu

Poznejte Vietnam od hor severu k jihu. Projděte se skrytými zákoutími staré čtvrti Hanoje s českým průvodcem. Prozkoumejte lodí dramatickou zátoku Halong.
Projděte se historickým městečkem Hoi An a jeho malebným okolím.
Odpočinete si na plážích jihu v Nha Trang, případně na ostrově Phu Quoc a závěrem obdivujte architekturu“francouzského“ Saigonu.

VIDEO Hoi An - "Benátky Vietnamu"

cena obsahuje

 • kvalitní 3-4 hvězdičkové butikové hotely včetně snídaní
 • služby česky hovořícího průvodce dle programu
 • česky hovořící delegát 24/7
 • kompletní doprava dle programu, transfery
 • mezinárodní letenky se všemi taxami a poplatky
 • vnitrostátní letenky se všemi taxami a poplatky
 • dvoudenní výlet na lodi do zátoky Halong se stravováním (večeře, oběd)
 • zajištění “zvacího dopisu” k obdržení vstupního víza do Vietnamu
 • zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

cena neobsahuje

 • platba na letišti - visa on arrival 25 USD/os.
 • ostatní stravování, cena obědu či večeře kolem 5 USD
 • pojištění léčebných výloh a storna
 • ostatní aktivity a fakultativní výlety
 • pojištění léčebných výloh a storna
 • ostatní aktivity a fakultativní výlety

poznámky k zájezdu

Mezinárodní letenky se všemi taxami a poplatky v nejnižší knihovací třídě, při obsazení pokoje 2 osobami.
 

Den 1-2 Živoucí Hanoj

 

Den 3 Hanoj, prohlídka města s českým průvodcem

 

Den 4-5 Plavba lodí zátokou Halong

 

Den 6-7 Hoi An malebné přístavní městečko

 

Den 8-11 Pláže v Nha Trang

 

Den 12 "Francouzský" Saigon

 

Den 13 Odlet a přílet do Evropy

reference klientů

Vietnam od severu k jihu a relax na Phu Quocu, březen 2020

Dobrý den,
chceme Vám poděkovat za krásnou dovolenou dle odsouhlaseného itineráře.
Vše bylo perfektně zajištěno a ani drobné komplikace spojené s koronavirem nezabránilo dokončit dovolenou dle plánu a návrat do ČR.
Chválíme výběr hotelů (umístění, kvalita), delegátku Lucii za starost a pomoc při řešení vzniklých situací po cestě.
Ivo Lisý a spol.

To nejlepší z Vietnamu od severu k jihu, únor 2020

Dobrý den a děkujeme za optání,
Vietnam je moc zajímavá a krásná země. Bylo by ještě co poznávat, ale program byl s pomocí Vaší CK skutečně sestavený tak, že se toho víc stihnout nedalo. Bylo vidět, že s těmito zájezdy skutečně máte zkušenosti. Maximálně jsme byly spokojené s výsledky spolupráce Vaší CK s vietnamskou protistranou, neboť veškeré Vámi zajištěné služby fungovaly perfektně- zejména jsme byly fascinované výborně zvládnutou „logistikou" a neskutečnou dochvilností všech řidičů i průvodců. Nejvíce jsme byly samozřejmě spokojené s průvodcem v češtině panem Linhem, který nám dělal společnost první 4 dny. V horách jsme chytly to nejhorší počasí – zimu, mlhu a déšť, a on dělal, co mohl, aby nám tuto část zájezdu co nejvíce zpříjemnil. Budeme rády, pokud se o naší velké pochvale jeho služeb dozví i jeho zaměstnavatelská CK ve Vietnamu.
Z Halongu (přesněji po drobné změně z oblasti ostrova Cat Ba) jsme si sice kvůli přetrvávajícímu špatnému počasí neodnesly zážitek ze západu a východu slunce, ale zážitkem bylo zase to, že na lodi pro 24 osob nás bylo pouze 8 pasažérů - nás 5 evropanek a 3 postarší Indové, s nimiž jsme limuzínou s křesly cestovaly z hotelu do Halong Bay.
Jinak na severu byl hodně znatelný úbytek turistů pro obavu z coronaviru- podle poznatků místních jich byla méně než polovina toho, co obvykle. Ve středním a jižním Vietnamu jsme ale už nic takového nepozorovaly, tam bylo živo dost a obavy tohoto typu tam nebyly nijak znatelné.
Máme-li přidat celkové hodnocení, rozladilo nás opravdu jen špatné počasí, které nás pronásledovalo celý první týden. Nedalo se kvůli němu odpočívat ani na palubě lodi v Halong Bay, ani na pláži v Hoi An, což se trochu podepsalo na naší únavě. V závěru jsme se shodly, že by to chtělo ještě alespoň dva dny odpočinku v teple u moře na jihu. Tak třeba někdy příště. V každém případě jsme s vaší CK udělaly výbornou zkušenost a budeme o ní vážně uvažovat i při našich případných dalších poznávacích cestách.
S pozdravem
Alena Bačinová

Vietnam od severu k jihu a relax na Bali, únor 2020

Hezký den paní Nedvědová,
hlásím se zpět v ČR, vše i na Bali proběhlo skvěle i v období dešťů, už jsme se trochu aklimatizovali, tak mohu vyřídit i běžné záležitosti. Ještě jednou děkujeme za přípravu a organizaci naší dovolené, kdy vše proběhlo dle vašeho itineráře.
Přiznám se, že jsme měli obavy realizovat cestu individuálně, protože naše znalosti angličtiny jsou opravdu mizerné...nás učili ruštinu Naštěstí dnešní funkce překladačů je velkým pomocníkem a perfektní profesionální služby především pana "Ronalda" na naší cestě zátoku Halong a Lan Ha, na Orchid Cruise" je nezapomenutelný zážitek.
No a fyzicky náročný, ale naprosto úžasný byl den strávený v prostorách kouzelného Angkor Watu.
Na deltu Mekong asi rychle zapomeneme, ale nebereme to tragicky.
Pokud budete chtít více informací, klidně zavolejte.
Jinak opravdu děkujeme.
Zdraví Vás Havrdovi ze Dvora Králové.

Vietnam od severu k jihu, únor 2020

Dobrý den paní Nedvědová,
děkujeme vám všem za zorganizování krásné dovolené ve Vietnamu. Všechno klaplo na jedničku podle dokonale vypracovaného itineráře. Paní Lucie Pštrosová byla k dispozici opravdu neustále a druhý průvodce pan Lin perfektní. Díky tomu jsme si dovolenou opravdu bezvadně užili. Budeme se těšit na další nádhernou destinaci s CK Go2. Přejeme vám jen samé spokojené klienty, jako jsme byli po celou dobu my.
S pozdravem Korešovi

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, říjen 2019

Dobrý den,
zdravíme zpět z cesty z Vietnamu, která díky Vaší perfektní přípravě a pomoci předčila naše očekávání. Bylo to úžasné a díky skvělému průvodci v Hanoi a Sapě jsme měli možnost dozvědět se řadu informací, které v průvodci nenajdete a poznat skutečný život místních obyvatel. Celá dovolená byla pro nás zážitkem, na který budeme stále vzpomínat.
Ještě jednou moc děkujeme za naprosto profesionální přístup.
Koudelkovi

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, říjen 2019

Organizace převozu a ubytování perfektní. Oba průvodci z Vietnamu perfektni včetně znalostí a češtiny.Průvodce po Kambodži Čech s perfektní znalostí prostředí a historie jak Kambodže tak Vietnamu.
My jsme byli maximálně spokojení. Při cestě na deltu Mekongu však průvodce si chtěl od našého stolu odsednout s tím, že nemá hrazené jídlo a půjde si něco sníst bokem což jsme samozřejmě nedovolila a pozvali jej na společné jídlo, což má obrovskou výhodu , proto, že vám servirované jídlo popiše a pořadí jak jej konzumovat atd. Navíc porce jídla byly natolik velké , že bychom jej ve dvou se ženou nesnědli.
Díky za krásný zážitek.
Tadeusz Pieczka

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, říjen 2019

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou organizaci poznávacích zájezdu do Vietnamu a Kambodže. Byli jsme milé překvapeni perfektním servisem počínaje transféry z letiště na hotely a naopak, přes perfektní služby průvodců a výběrem lokality ubytování. Zejména plavba do zátoky, pobyt na ostrově, výlet na řeku Mekong a pobyt v Kambodži byly nad naše očekávání.
Zejména bych chtěla pochválit služby česky hovořících průvodců, kteří se nám věnovali nad rámec svých povinností. Rovněž majitel super hotýlku v Siem Reap se nám věnoval po celou dobu pobytu nad rámec svých povinností.
Z celého zájezdu máme velmi příjemné zážitky a všem doporučujeme využití Vašich služeb.
Libuše Pieczková

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, duben 2019

Dobrý den paní Matějčková,
vrátili jsme se zpět. Naše dovolená se nám moc líbila. Veškerá organizace zájezdu byla perfektní, taktéž průvodci a organizované výlety. Co se týká úrovně hotelů, všude jsme byli velmi spokojeni, zejména tedy hotelový resort na PHU QUOC byl přesně ve stylu, který máme rádi, žádný betonový obří komplex. Škoda jen toho moře, které je tam na pohled nádherné, ale plné plastů.
Vietnam je nádherný, ale jsme trochu frustrovaní z té ekologické katastrofy, co jsme viděli. Ha Long nebo Mekong všude tuny odpadků. Je to smutné a člověka to vede k zamyšlení, kam se to lidstvo řítí. Velice vám děkujeme za krásnou dovolenou, byli jsme moc spokojeni.
Lenka Petrovičová

Vietnam od severu k jihu, duben 2019

Vážená Iveto Dubcová,
tímto bychom Vám chtěly poděkovat za přípravu a organizaci naší dovolené ve Vietnamu. Je vidět, že Vy i průvodkyně v Hanoji paní Lucie Pštrosová Vietnam dobře znáte. Vše klaplo a proběhlo bez problémů. Výběr destinací, ubytování, transport i doporučené jídlo bylo výborné. S Vašimi službami jsme byly spokojené. Pouze výlet na plovoucí trhy v deltě Mekongu úplně neuspokojil naše možná přehnaná očekávání, ale jinak vše proběhlo k plné spokojenosti.
Eva Valdmanová a spol.

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, březen 2019

Dobrý den paní Dubcová,
chtěla jsem vám poděkovat za zprostředkování naší dovolené ve Vietnamu. I když jsem ze začátku z toho měla trochu obavy, nakonec jsme byli všichni mile překvapení, jak to vše bylo super zorganizované a vše klapalo. Je vidět, že za ty roky, co Vietnam děláte, to máte všechno dokonale podchycené a díky dobré organizaci jak přejezdů z letiště do hotelů, z hotelů zpět na letiště a průvodcování s Luckou, Lihnem a Ondrou jsme si naši dovolenou opravdu užili. Ještě jednou moc a moc děkujeme a pokud se příští rok rozhodneme opět pro nějakou exotickou dovolenou, určitě se znovu obrátíme na vaši CK. Ještě jednou díky.
Hana Vyoralová s ostatními cestovateli.

Vietnam od severu k jihu, březen 2019

Dobrý den paní Dubcová,
děkujeme za krásnou dovolenou, vše bylo perfektní. Ubytování ve všceh hotelích bylo super, vše v centru, všude jsme měli blízko. Malé hotely nám velmi vyhovovaly, personál velmi dobrý.Všechny termíny a časy odjezdů na výlety byly přesné dle itineráře. Všechny doporučené výlety se nám velmi líbily. Skladba dovolení se nám moc líbila ( Hanoi, Sapa, Halong bay, Hoi an, Saigon, Mekong i další výlety v Saigonu).
Ještě jednou moc děkujeme.
Denkovi.

Vietnam od severu k jihu, březen 2019

Dobrý den, paní Dubcová,
děkuji za přivítání a za perfektní zprostředkování/organizaci nezapomenutelné dovolené. Pokud bych ji měl popsat jedním slovem, bylo by to patrně slovo "fantastická" a s radostí Vám níže zasílám zpětnou vazbu.

Organizace zájezdu
Jak jsem uvedl již v úvodu, organizace celého zájezdu byla naprosto perfektní. Veškeré transfery (z letiště, na letiště, na výlety) proběhly přesně tak, jak bylo naplánovnáno a uvedeno v materiálech k zájezdu. Všichni řidiči byli na místě vždy s předstihem, takže jsme na nikoho nemuseli nikde čekat. Výjimkou byl pouze poslední transfer z hotelu Green Bay na letiště, ale v tomto ojedinělém případě nás recepce hotelu o zdržení řidiče informovala s tím, že je na cestě. Ostatně pokaždé, když došlo k nějakému mírnému posunutí transferu nebo výletu (zpravidla o 15 minut), tak jsme o této skutečnosti byli vždy den předem informováni. Vozidla byla pokaždé velmi kvalitní a čistá.
Naplánovaný počet dní na jednotlivé destinace byl naprosto optimální a zvládli jsme navštívit vše, co nás v dané lokalitě zajímalo. Vaše typy byly rovněž kvalitní a většinu jsme využili. Jediné, s čím jsme se neztotožnili, bylo doporučení na Bahn Mi Queen ve městě Hoi An, namísto kterého naopak rozhodně můžeme ve stejném městě doporučit Bahn Mi Phuong, kde jsme měli tu nejlepší Bahn Mi z celého Vietnamu a zástupy lidí na místě to jen potvrzovali. Ale to jen tak pro info... :) Na druhou stranu, Váš soukromý typ na brzký odjezd do chrámu My Son (v 4:50 hod.) byl výborný a zaručil nám dokonalý zážitek bez masy lidí a nesnesitelného vedra a vlhkosti.

Výběr hotelů
Vámi vybrané hotely byly dostatečně vybavené, hezké a čisté. Navíc se ve všech městech (Hanoj, Hoi An, Ho Chi Minh City) nacházely na perfektních strategických místech. Personál v hotelech byl rovněž příjemný a přátelský. Jediné "výhrady" jsme měli k hotelu Cap Town v Ho Chi Minh City, kde pro nás v den příjezdu ještě neměli v 11 hod. připravený pokoj a museli jsme na něj do 12 hod. počkat. Ve stejném hotelu se nám také stalo, že 15 minut po otevření snídaňového bufetu nebylo všechno občerstvení připraveno nebo dovezeno. Byl to to takový "líný hotel", ale nic nepřekonatelného :) Hotel Green Bay Phu Quoc byl kapitolou sám pro sebe. Byl to hotový ráj na zemi a určitě jeden z nehezčích hotelů, ve kterém jsem kdy byl. Rovněž personál a služby byly na velmi vysoké úrovni.

Výlety
Všechny výlety připravené z Vaší strany (zátoka Ha Long, Mekong, Cu Chi tunely) byly perfektní včetně výborně anglicky mluvících, mladých a sympatických průvodců. V rámci výletu do chrámového komplexu My Son, který jsme si na recepci hotelu zařizovali sami, byl bohužel průvodce opravdu mizerný, jehož výklad měl do anglického jazyka celkem daleko. Ale to jen tak na okraj, jako informace pro Vás.

Delegát - Lucie Pštrosová
Naprosto perfektní! Strávila s námi mnohem více času, než "musela", dala si s námi v jedné ulici večeři a pak s námi ještě došla do jiné na dezert. Celý den byla velice příjemná a milá a postarala se o krásný zážitek z poznání Hanoje. Dala nám také spoustu užitečných informací a typů. Tím úplně nejlepší bylo doporučení na aplikaci Grab, kterou jsme po zbytek pobytu často využívali k pohybu po městech. Po odjezdu z Hanoje jsme ji ještě 2-3x kontaktovali s dotazem, na který vždy velice ochotně odpověděla a poradila. Snad pro Vás bude má odpověď alespoň trochu užitečná :) Ještě jednou děkujeme za úžasný zážitek a těšíme se na případnou další spolupráci.
S pozdravem
Ing. Viktor Musílek

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, březen 2019

Dovolte, abychom vyjádřili poděkování za profesionální přípravu dovolené.
Její průběh byl zcela hladký a země na nás silně zapůsobila. Přivezli jsme si řadu zážitků. Cestovní agentura Go2 nás opět nezklamala a jsme rádi, že i další cestovatelé, kterým jsme předali kontakt na Vás, mají stejně pozitivní zkušenosti.
Štěpánka a Robert Běhalovi

Vietnam od severu k jihu a relax na plážích ostrova Phu Quoc, březen 2019

Děkujeme, děkujeme, děkujeme. Nádherná dovolená, s perfektním zajištěním přeprav, nádherné ubytování, skvělá průvodkyně Lucie, skvělí, pracovití a usměvaví lidé všude kolem.
Jsme plni zážitků, informací odpočinutí atd. atd. Ještě jednou děkujeme.
Miroslav Havelka

Vietnam od severu k jihu, březen 2019

Dovolte nám, abychom poděkovali vaší CK, Vám a paní kolegyni na mateřské dovolené, za velmi pěkně připravenou cestu do Vietnamu, za naši dovolenkovou cestu. Ještě stále zpracováváme všechny informace, které jsme na cestě získali.
Velká pochvala patří všem, kteří se podíleli na přípravě, vše probíhalo podle připraveného plánu, vše podle časového harmonogramu do sebe zapadalo jako dětské puzzle, i počasí bylo krásné.
Byly to pro nás skvělé zážitky s mnoha poznáním. Rádi bychom se vyjádřili též k čs. mluvícím průvodcům, kteří nás doprovázeli, byli skvělí, milí a velmi ochotní. Ještě jednou děkujeme a přejeme vše dobré.
Rádi cestování s Vaší cest. kanceláří doporučíme.
Manželé Novotní

Vietnam, poznávací zájezd do Vietnamu od severu k jihu, březen 2018

Dobrý den, paní Štěrbová! Jsem jedna z účastnic zájezdu do Vietnamu od 8.3.2018, který jste nám pomohla zařídit a upravit na základě našich požadavků. Chci Vám poděkovat za super připravený, zážitkový, zajímavý, poučný a opravdu nádherný zájezd vč. veškerého ubytování, které bylo nadstandardní. Také chci vyzdvihnout průvodce pana Petra Husáka, který byl nejen dobrým průvodce, také rádcem a během našeho pobytu i bezvadným kamarádem. Vše v klidu a humoru zvládal. Domnívám se, že nejsem sama z nás 28 lidí, které se zájezd velmi líbil a byla nadmíru spokojena. Od poloviny zájezdu (někdo od začátku) mělo spousty lidí velkou rýmu, kašel, bolest v krku, také průjem, ale vše jsme překonali. Dost lidí v produktivním věku bylo po příjezdu na neschopence, měli dokonce vysoké teploty. Tj. způsobeno převážně klimatizací, v letadle byla opravdu velká zima. To jen okraj, abyste byla i po této stránce v obraze. Přeji Vám příjemné, pohodové a teplé dny a hodně úspěchů ve Vaší další práci. Se srdečným pozdravem Ing. Olga Šťastná - bývalá pracovnice PRE

Vietnam od severu k jihu a chrámy Angkor Wat, únor 2018

Bylo to moc fajn, jen jsem spadla okamžitě do práce, a tak se musím vzpamatovat :) Každopádně samá pozitiva co se služeb Vaší kanceláře týče.
rodina Štambachova

 

Vietnam, Zájezd od severu k jihu a relax na plážích Nha Trang, únor 2018

Dobry den, moc dekujeme za uzasny zazitek spojeny s nasi cestou po Vietnamu. Vse bylo dokonale zorganizovano, vcetne pekneho pocasi :-)) nikde se nic nezadrhlo. Velky dik patri Vasemu pruvodci Jarynovi, ktery se nas ujal a poskytl hned na uvod nasi cesty cenne rady a tipy, jak se ve Vietnamu chovat, co kde jist a kam se jet podivat. Dekujeme za zorganizovani cesty, ktera nam poskytla moznost poznat zivot v teto zajimave a dynamicky se rozvijejici zemi. Pevne verim, ze to nebyla nase posledni cesta s Vasi cestovni kancelari. S diky, Andrea Srbová

 

Vietnam od severu k jihu a relax na plážich ostrova Phu Quoc, prosinec 2017

Dobrý den, vrátili jsme se 22.12.2017. Dovolená byla super!!!, moc se nám líbila. Všechno šlo podle plánu, transfery z a na letiště, do zátoky Halong - mimochodem plavba lodí byla úžasná. Taktéž delegáti byli oba moc fajn, všude nás provedli a všechno ukázali. Chci ještě poděkovat paní Terezce za tip na terasu 9. patrového hotelu v Saigonu - byla tam úžasná vyhlídka a výborné drinky. Byli jsme moc spokojeni i výběrem hotelů. Takže bych Vám chtěla moc poděkovat za celou organizaci naší dovolené a vůbec nemám co vytknout. Přeju veselého Silvestra a vše nejlepší do nového roku. Kociánová PS: Pokud budu ještě v budoucnu plánovat exotickou dovolenou, určitě se na Vás obrátím.

 

Vietnam 2017: Vietnam od severu k jihu

V termínu 10.4.2017 - 23.4.2017 jsme navštívili cestovní kanceláří Go2 Vietnam - Od severu k jihu. Už od začátku byla spolupráce s cestovní kanceláří super – začalo to nejprve návrhem programu pak obstaráním letenek dle našeho přání a pak ve finále podrobným itinerářem, vouchry na ubytování , vnitrostátní letenky atd. Hlavně bych chtěla poděkovat pí. Karolíně Matějíčkové za její přístup – milá, ochotná prostě na svém místě. Zájezd se nám moc líbil,páni průvodci v Hanoji p.Dungana a v Saigonu p.Ondřej Slowik byli též super – spousta informací. Tuto cestovní kancelář doporučujeme. Aleš a Jana Zárubovi

 

Vietnam od severu k jihu a relax na plážich Nha Trang, říjen 2017

Dobrý den, ano, už jsme zpátky a dovolená se nám velmi líbila! Nevím jaký formát by měla ta recenze mít, ale mohu říct, že co se týká služeb, poskytovaných vaší agenturou, bylo vše bezchybné a výborně připravené. Velmi jsme ocenili bohaté informace, které jsme obdrželi před odjezdem, osobní přístup vaší agentury i servis během naší cesty v podobě pana Čapka, na kterého jsme se párkrát obrátili s žádostí o řešení (sice ne úplně zásadních, ale přece jen) problémů, které vznikaly především díky trochu odlišné mentalitě místních (např. nedochvilnost a asi holt jiný smysl pro "common sense", než by člověk očekával např. od Evropanů). Obecně řečeno, Vaše služby (které jsou v našem prostoru kvalitativně úplně jiná liga, než co bych asi očekával) mohu jen doporučit, což už jsem také jednou udělal! Pokud jde o problémy, na které jsme narazili: V Hanoji jsme narazili na problém, kdy jsme byli ubytováni v pokoji o třídu níže, než jsme měli objednaný (místo avizovaného Deluxe jsme byli v Classic). Toho jsme si všimli až po dvou nocích. Recepční zpočátku hodně mlžila ohledně důvodů (lidé, kteří měli pokoj uvolnit zůstali nakonec déle; pokoj, který jsme původně dostali je větší [což prokazatelně nebyl], atd.), pročež jsem byl donucen požádat o rozhovor s nadřízenou. Po tomto rozhovoru jsme dostali pokoj, který jsme dostat měli. Tyto věci řešit mi bylo poněkud nepříjemné, neboť ve Vietnamu jsou všichni velmi milí (ale zjistili jsme, že to asi nebude vždy upřímné). Odvoz turistů by měl mít jednotná pravidla ohledně toho, kde na turisty čekat tj. např. při příletu být hned u východu ze zóny cestujících (stalo se nám, že jsme jednou našli náš odvoz [který navíc přijel se spožděním] až před budovou letiště), resp. by řidiči měli jednotně vejít do foyer hotelu [v Saigonu řidič pravděpodobně nějak předpokládal, že na něho budeme v tom dusnu čekat venku]. -- Jsou to ale jednotlivé případy, nevím, jaké mají řidiči instrukce a nakolik se jimi řídí. Navíc, toto všechno asi organizuje vietnamská strana, která také funguje po svém. Celkově jsme si dovolenou užili a za danou cenu jsme dostali podle mě hodně dobrý standard celého pobytu, takže jsme spokojeni! S pozdravem, Roman Madzia

 

Vietnam, Krásy Vietnamu od severu k jihu, listopad 2016

Ráda bych Vám poděkovala za naši naprosto bezchybnou dovolenou ve Vietnamu! Vše fungovalo perfektně. Vždy jsme měli naprosto přesně odvoz, průvodce, zajištěn hotel. Moc jsme si to užili a doufáme, že Vaše služby opět využijeme :-) Pár postřehů: - NP Ba Be - úplně skvělý a líbil se nám asi nejvíce. Turistů tam bylo minimálně! - Hotel v Ha Noi ORIENTAL SUITES - vždy jsme se tam vraceli odpoledne jen na jednu noc. Celkem čtyři noci. Hotel byl bezvadný a personál milý a ochotný. Bylo to jako vracet se domů. - Průvodce Levan (Mr Hoan) - vše velmi ochotně udělal dle našeho přání, naprosto spolehlivý, ke konci v podstatě náš kamarád. - Sapa - není co vytknout - Výlet Halong - krásné, ale plné turistů. Příště bych asi zvolila jen jeden den. Loď byla vybraná výborně. Jídlo na ní skvělé. - Město Hoi An - nádhera. Byla jsem nadšena a možná bych i strávila dva dny. - Phu Quoc - hotel na krásném místě, recepce trošku slabší, ale v celku OK. - Saigon - průvodce skvělý a velmi se mi líbila továrna na sladkosti a výlet kanálem na loďce. Asi by se tam dalo strávit taky více času. No ale to by musela být naše dovolená delší. Tak toto jsou mé postřehy. Z Vaší strany naprosto dokonalá organizace. Ještě jednou díky!

nezávazná objednávka

jméno zájezdu
Dobré ráno, Vietname
cestující
termín a místo odletu
kontaktní údaje objednavatele
souhlasím s obchodními podmínkami Všeobecné podmínky
souhlasím se zasíláním novinek
pojištění a parkování
mám zájem o pojištění Basic od CK Go2 za 990 Kč/os/pobyt

komplexní cestovní pojištění včetne pojištění storna do 100.000 Kč a pojištění léčebných výloh 6.mil

Cestovní pojištění
mám zájem o zajištění parkování na letišti Parkování
Vietnam
potřebujete poradit?

Alena Lundová
garant destinace Vietnam
Vám ráda poradí

tel.: +420 777 352 713
vietnam@ckgo2.cz

AKTUÁLNĚ