Jitka Matrasová - listopad 2016

Jitka Matrasová - listopad 2016

Ráda bych Vám poděkovala za naši naprosto bezchybnou dovolenou ve Vietnamu! Vše fungovalo perfektně. Vždy jsme měli naprosto přesně odvoz, průvodce, zajištěn hotel. Moc jsme si to užili a doufáme, že Vaše služby opět využijeme :-) Pár postřehů:

NP Ba Be - úplně skvělý a líbil se nám asi nejvíce. Turistů tam bylo minimálně! Hotel v Ha Noi ORIENTAL SUITES - vždy jsme se tam vraceli odpoledne jen na jednu noc. Celkem čtyři noci. Hotel byl bezvadný a personál milý a ochotný. Bylo to jako vracet se domů. PRŮVODCE Levan (Mr Hoan) - vše velmi ochotně udělal dle našeho přání, naprosto spolehlivý, ke konci v podstatě náš kamarád. SAPA - není co vytknout. Výlet HALONG - krásné, ale plné turistů. Příště bych asi zvolila jen jeden den. Loď byla vybraná výborně. Jídlo na ní skvělé. Město HOI AN - nádhera. Byla jsem nadšena a možná bych i strávila dva dny. PHU QUOC - hotel na krásném místě, recepce trošku slabší, ale v celku OK. SAIGON - průvodce skvělý a velmi se mi líbila továrna na sladkosti a výlet kanálem na loďce.

Asi by se tam dalo strávit taky více času. No ale to by musela být naše dovolená delší. Tak toto jsou mé postřehy. Z Vaší strany naprosto dokonalá organizace. Ještě jednou díky!